30-dniowy plan aby uzyskać szczupłą Sylwetkę – Sprawdź

30 Dni wyzwanie na całe ciało

30-dniowy plan aby uzyskać szczupłą Sylwetkę – Sprawdź

Kluczem do szczupłej sylwetki jest spalanie kalorii. Ale jak je odpowiednio spalić, aby uzyskać pożądany efekt? To nie jest takie proste. Dziś mam dla Ciebie zestaw ćwiczeń, które wykonuj codziennie przez miesiąc. Dzięki temu treningowi Twoje ciało stanie się szczupłe, jędrne i seksowne. Już wkrótce zobaczysz pierwsze wyniki.

1.Przysiady w domu.

Rozstaw stopy na szerokość ramion i skieruj je prosto do przodu.

– Podczas przysiadu Twoje biodra poruszają się w dół i do tyłu.

– Twoja krzywa lędźwiowa powinna być utrzymana prosto, a pięty powinny przez cały czas leżeć płasko na podłodze.

– W przysiadzie biodra opadają niżej niż kolana.

Przysiady w domu

2.Pompki.

Zacznij w wysokiej pozycji deski. Połóż ręce mocno na ziemi, bezpośrednio pod ramionami. Wbij palce stóp w podłogę, aby ustabilizować dolną połowę. Utrzymuj rdzeń (napnij brzuch, jakby przygotowywał się do uderzenia), zaangażuj pośladki i ścięgna podkolanowe oraz spłaszcz plecy, aby całe ciało było neutralne i proste.

– Zacznij obniżać swoje ciało – trzymając plecy płasko, a oczy skupione około trzech stóp przed sobą, aby utrzymać neutralną szyję – aż klatka piersiowa ociera się o podłogę. Nie pozwól, aby Twój tyłek opadł lub wystawał w dowolnym momencie podczas ruchu; Twoje ciało powinno pozostać w linii prostej od stóp do głów. Odciągnij łopatki do tyłu i w dół, trzymając łokcie blisko ciała.

– Trzymając kręgosłup prosto, wydychaj powietrze, gdy cofasz się do pozycji wyjściowej.  Powtarzaj od 10 do 20 powtórzeń lub tyle, ile możesz wykonać na początku wyzwania.

3.Boczny plank.

Rozpocznij w pozycji deski, przewróć się na lewą stronę i umieść lewą piętę w dół, tak aby balansować na zewnętrznej krawędzi lewej stopy. Umieść prawą stopę na lewej. Jeśli jest to zbyt trudne, zegnij lewe kolano i połóż lewą stopę płasko na ziemi przed prawą nogą, aby uzyskać wsparcie.

– Trzymaj prawą rękę na boku, jak pokazano na video lub sięgnij prosto do sufitu, aby jeszcze bardziej podnieść talię.

– Wciśnij lewe palce w podłogę, aby zmniejszyć nacisk na nadgarstek.

Powtarzaj od 10 do 20 powtórzeń lub tyle, ile możesz wykonać na początku wyzwania.

Boczny palnk

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk