3 NAJLEPSZE ĆWICZENIA NA NOGI – Kiler w Domu

Kliker na nogi i boczki

3 NAJLEPSZE ĆWICZENIA NA NOGI – Kiler w Domu

NAJLEPSZE ĆWICZENIA NA NOGI I POŚLADKI. Wszyscy wiemy o tym jak nasze ciała są różne i potrzebują innego treningu czy diety. Niestety, ale problem ud i pośladków to problem każdej kobiety. Tyłek może nie wydawać się złym miejscem na przybieranie na wadze, ale już uda t tak. Niektóre z moich dziewczyn nie mogą stracić na wadze, podczas gdy to miejsce nigdy nie przybrało na wadze. Próbuję to osiągnąć cały trzeba pamiętać, że  każda z was jest inna i nie ma sposobu na to, aby zapewnić to co działa dla jednej osoby, będzie działać dla innej.

Próbowałam w swoim życiu praktycznie każdego treningu od TRX, boksu, siłowni, stepu, roweru czy  jogi. Zauważyłam, że szybko się powiększam. Nie jestem pewna, czy wynika to z genetyki, czy z powodu uprawianych sportów, które uprawiałam. Na przykład, jeśli będę biegać zbyt często, moje uda będą mięsiste i mocne, w przeciwieństwie do górnej części ciała. Trening na siłowni sprawia, że ​​jestem najbardziej jędrna, ale jest nudny. Biorąc to pod uwagę, pilates nie jest wystarczająco intensywnym treningiem, na którym można polegać. Moim zdaniem musisz wymieszać cardio z treningiem siłowym w domu, aby uzyskać wyniki, które chcesz zobaczyć. Tylko, że indywidualnie rozpisany.

Nie zawsze masz pod ręką siłownię, zwłaszcza gdy podróżujesz do pracy. Dlatego polegaj na prostych treningach z opaskami oporowymi lub małymi ciężarkami w domu. Czyli trening w domu z trenerem osobistym. Są łatwe do spakowania w walizce i można je wykonać praktycznie w dowolnym miejscu. Oparłam się na tej serii ćwiczeń, aby utrzymać wasz tyłek napięty, a uda były szczuplejsze. Jeśli wykonasz wszystkie te ćwiczenia jeden raz, poczujesz parzenie w tej części ciała! Są to treningi, które działają na moje ciała i mam nadzieję, że będą działać dla Ciebie!

1.Wznosy nóg do góry. Plecy są proste, a brzuch napiety. Możesz zrobić to ćwiczenie z obciążeniem lub nie. 3 serie po 15 powtórzeń.

 

 

2.Wznosy nóg na boki. Możesz zrobić to ćwiczenie z obciążeniem lub nie. 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę.

 

3.Zakroki na krześle. Bardzo ważna sprawa to kolana nie mogą wychodzić po za stopy u nóg. Plecy są proste. Obciążenia to na początek 2 kg wystarczy. 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę.

 

 

 

Ćwiczenia te bardzo dobrze można połączyć z innymi moimi treningami, które znajdziesz TUTAJ!   Znajdziesz tam 8 zestawów z różnymi treningami na brzuch czy ramiona.

Bardzo proszę o udostępniane tego artykułu dalej! 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk