3 Sposoby na Grube Plecy – Pozbądź się Raz Na Zawsze

Tłuste plecy

3 Sposoby na Grube Plecy – Pozbądź się Raz Na Zawsze

Od miesiąca czasu zaczęłam prowadzić ćwiczenia na sali Fitness z paniami i zawsze mi zadają pytania np: jak zgubić tłuszcz z pleców, brzucha czy bioder. Na początek chciałabym napisać, że nie da się zgubić tłuszcz tylko z jednej partii cała.

Wyobraź sobie, że masz ujędrnione tylko bioderka, a resztę ciała zalane są tłuszczem. No, ale twoje bioderka wyglądają talie gładkie i smukłe. Brzuch nadal zwisa, a na plecach duży tłuszcz. I w takim stanie zrób sobie zdjęcie…zobaczysz o co mi chodzi.

W moich artykułach znajdziesz ćwiczenia na daną grupę mięśniową, ale trzeba je połączyć aby mieć efekty na stałe. Najlepiej zamówić sobie u mnie jedną godzinę treningu online w domu 1 na 1 przez kamerkę i zobaczyć jak można się spocić, poćwiczyć i zmotywować.

Kliknij tutaj po taki trening!

Zaczynamy z ćwiczeniami. Po, krótkiej rozgrzewce, zacznij te ćwiczenia 3 serie po 12 powtórzeń.

1.Wznosy naprzemienne prawego ramienia i lewej nogi.

Przy tym ćwiczeniu bardzo ważne jest aby robić to w tym samym czasie. Czyli jeśli podnosimy rekę do góry, podnosimy również nogę. Nie wyginaj głowy do tylu i oddychaj.

Ćwiczenia na plecy

2.Damskie pompki.

Ważne przy tym ćwiczeniu są mocne plecy i ramiona. Zrób na początek 2 powtórzenia, a za tydzień kolejne 2 i tak jak juz będziesz mieć 12 powtórzeń.

Wiem, że dużo ludzi nie lubi ćwiczyć, nie lubi się pocić i męczyć. Jeśli tak, to zmniejsz spożycie produktów. Zamiast schabowego, ugotuj więcej warzyw, zamiast sosu z torebki, zastąp jogurtem naturalnym, zamiast słodyczy, zjedz jabłko. Zmiany będą spektakularne.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk