6 Zagrożeń i RYZYKO Spożywania ZBYT dużej ilości CUKRU – Gosia Klos

6 zagrożeń na cukier - Gosia Klos

6 Zagrożeń i RYZYKO Spożywania ZBYT dużej ilości CUKRU – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Cukier jest czymś, co występuje w większej ilości pokarmów, niż ci się wydaje, a to sprawia, że ​​jedzenie, które jesz, jest przyjemniejsze i bardziej uzależniające. Niestety cukier nie jest tak dobry dla organizmu i zdrowia, najgorsze jest to, że nikt nie sprawdza każdego produktu jaką ma zawartość cukru. Cukier może wyrządzić ci dużo więcej krzywd, niż ci się wydaje.

Mam dla was niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

Oto 6 zagrożeń związanych z jedzeniem zbyt dużej ilości cukru:

1. Uzależnienie – Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli chodzi o uzależnienie, myślisz o niebezpiecznych narkotykach jakie nas otaczają, prawda? Ale co by było, gdybyś wiedziała, że cukier jest równie uzależniający, jeśli nie bardziej, niż niektóre z najbardziej nielegalnych narkotyków. Im więcej jesz, tym większe będą twoje zachcianki.

2. Otyłość – Naprawdę nie ma czegoś takiego jak jedzenie cukru z umiarem. – Dzieje się tak, ponieważ nawet jeśli spożywasz najmniejsze ilości, przyczynia się to do niezdrowych funkcji organizmu, które bardzo często prowadzą do otyłości.

3. Chrom –Niedobór – Twój organizm potrzebuje chromu do krążenia cukru we krwi, tak jak są one przeznaczone do dystrybucji. – Kiedy spożywasz zbyt dużo cukru, cukier faktycznie zużywa chrom, co prowadzi do niedoboru i niemożności regulacji prawidłowego krążenia cukru we krwi.

4. Wczesne starzenie się – Jeśli próbujesz uniknąć powstawania zmarszczek i plam na skórze, jedną z pierwszych rzeczy, które powinnaś zrobić, jest ograniczenie cukru z diety. – Zbyt dużo cukru może prowadzić do wczesnych i gorszych oznak starzenia.

5. Otłuszczona wątroba – Fruktoza to składnik cukru, który może być trawiony tylko przez wątrobę. – Jeśli jesz za dużo cukru, twoja wątroba nie jest w stanie nadążyć za ilością trawienia potrzebną do fruktozy i możesz rozwinąć stłuszczenie wątroby, a to prowadzi do wielu chorób.

6. Cukrzyca – Musisz już wiedzieć, że jeśli jesz za dużo cukru, poziom cukru we krwi gwałtownie rośnie i jest niezrównoważony, co jest najszybszym sposobem na rozwój cukrzycy. Zadbaj o swoje zdrowie i zacznij stopniowo ograniczać cukier z diety. 

W tych niestabilnych czasach jakie mamy musisz wiedzieć, że uprawianie sportu jest bardzo ważne aby te 6 zagrożeń wyeliminować. Tym bardziej jeś jesteś otyła to wiedz, że te 6 punktów na pewno posiadasz w mniejszym lub większym stopniu. I jedynie co musisz zrobić to napisać do mnie i zacząć współpracę.

Kliknij tutaj i działaj!

– Podziel się tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk