3 Power Ćwiczenia Na Fałdki Brzucha Przez 10 Minut – Nowe Wyzwanie

3 Power Ćwiczenia Na Fałdki Brzucha Przez 10 Minut – Nowe Wyzwanie

Lecimy z kolejnym wyzwaniem w 10 minut. Idealne aby zacząć takie wyzwanie w każdej chwili, ale jeśli chcesz mieć lepsze efekty dodaj ten trening video na uda – kliknij tutaj.

Niewątpliwie wszystkie ćwiczenia, kiedy pierwszy raz wykonujesz są trudne, nawet zgięcie do przodu czy przysiad. Wszytko jest w twojej głowie, motywacja jak i nowe ćwiczenia. Lubię podopiecznym moim zmieniać ćwiczenia, bo inna grupa mięśniowa pracuje, kondycja czy oddech już jest inny.

Zalety ćwiczeń z obciążeniem to kontrola wagi i zależy  to od tego, jak bardzo regularnie je wykonujesz. Bardzo dużo z was rezygnuje ze swojego programu treningowego jest typowa nuda. Nuda to wykonywanie tych samych ćwiczeń przez dłuższy czas. Dla jednych to może być 2 miesiące, a dla innych 3 miesiące. Ja zmieniam moim paniom po 5 tyg max.

Jeśli nie lubisz siłowni, możesz spróbować ćwiczyć w domu ze mną online 1 na 1 kliknij tutaj po współpracę. Jest pełno różnych zestawów ćwiczeń, które z powodzeniem wykonasz w swoim pokoju czy nawet na spacerze.

Dziś będą 3 ćwiczenia na brzuszek. Zrób 4 serie po 20 powtórzeń,

1.Leżąc na plecach delikatnie wstajesz do skłonu. jeśli bolą cię plecy, nie wykonuj tego ćwiczenia. Pamiętaj aby nie odrywać nóg od maty.

2.Moje ulubione ćwiczenie. Praktycznie całe ciało spoczywa na plecach. Głowa i nogi oderwane od podłogi. Pamiętaj o oddechu.

3.Tak samo jak poprzednie ćwiczenie tylko zmieniasz nogi. Jeśli boli cię szyja, to połóż sobie na podłodze i wykonuj wymachy nóg naprzemiennie.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk