Co się stanie z twoimi Brzuchem jak Wypiszesz Ten Napój – Detox

Zielona herbata

Co się stanie z twoimi Jelitami jak Wypiszesz Ten Napój

Jeśli chcesz schudnąć, seler jest świetnym sojusznikiem, surowym lub gotowanym. Dzisiaj zaproponuję  ci tę herbatę, która pomoże Ci zmniejszyć obwody i spalić tłuszcz w brzuchu i talii.

Seler ma funkcje moczopędne, więc pomoże ci wyeliminować toksyny poprzez mocz. Jeśli cierpisz na retencję płynów, seler pomoże ci uregulować ten problem i utrzymać deflację.

Udostępnij artykuł dalej. To może pomóc innym paniom.

Według badań opublikowanych przez National Institute of Health w Stanach Zjednoczonych, seler jest bogaty w błonnik, więc oprócz pomocy w schudnięciu, poprawia także układ trawienny.

Według niektórych badań medycznych  pomaga przyspieszyć mechanizm metaboliczny, który przyczynia się do pozytywnej utraty masy ciała.

Aby uzyskać wszystkie korzyści, jakie seler ma, musimy po prostu uwzględnić je w naszej diecie, w sałatkach, zupach, sokach lub w formie infuzji, ze zdrową dietą i regularnymi ćwiczeniami, które pomogą schudnąć.

Aby przygotować tę herbatę Super Magnicę, będziesz potrzebować tych składników:

3 łodygi selera
Litr wody
Jedna łyżka soku z cytryny
Kawałek świeżego imbiru
Łyżka miodu (opcjonalnie)

Metoda

Umyj i pokrój na kawałki łodygi selera. Gotuj wodę, a po zagotowaniu, stopniowo dodawaj selera, pozwalając im się powoli gotować i uwolnić ich właściwości przez 5 do 10 minut na małym ogniu i dodaj imbir.

Wyłącz gotowanie i pozwól mu ostygnąć przez 10 minut, a na koniec dodaj sok z cytryny.Możesz pić tę herbatę na gorąco lub zimno, a także możesz ją przelać do opakowania, aby móc ją pić przez cały dzień tyle razy, tyle ile chcesz.

Możesz pić tę herbatę selerową tyle razy, ile chcesz w ciągu jednego dnia, zaleca się picie przez 15 dni, odpocząć przez 15 dni i zacząć od nowa, tak długo, jak chcesz.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk