3 Kawy dziennie – Zobacz co się stało z Piersiami

3 Kawy dziennie – Zobacz co się stało z Piersiami. Według ostatnich badań, grupa naukowców odkryła, że picie tylko 3 filiżanek kawy dziennie może spowodować zmniejszenie piersi u kobiet! Niewiarygodne, prawda? W badaniu tym przebadano prawie 300 kobiet. Badano ich pomiary i liczbę filiżanek kawy, które zwykle piją każdego dnia.

Dlatego ważne jest, aby stworzyć idealną rutynę treningową, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Kliknij tutaj po plan dla siebie

W tym badaniu naukowcy odkryli, że tylko 3 filiżanki kawy na dzień, piersi, zmniejszają się. Odkryli także, że efekty wzrastają w przypadku każdej filiżanki kawy. Grupa naukowców stwierdziła, że istnieje wyraźna zależność między piciem kawy, a zmniejszanie piersi. Prawie połowa badanych kobiet posiadała gen, który, jak wykazano, łączy rozmiar piersi z przyjmowaniem kawy.

Helena Jernstroem, wykładowca w dziedzinie eksperymentalnej onkologii na Uniwersytecie w Lund w Szwecji, powiedziała, że picie kawy może mieć duży wpływ na wielkość piersi. Helena mówi, że kobiety pijące kawę nie powinny się martwić, ponieważ ich piersi znikną z dnia na dzień i nie znikną. Ale będą się zmniejszać.

Prawdziwy problem polega na tym, że istnieją dwa środki dla stanika: rozmiar miseczki i obwód, więc nie można powiedzieć, który się zmniejsza. Szczerze mówiąc, to nie jest zła wiadomość dla kobiet. Badacze odkryli również, że regularne przyjmowanie kofeiny może pomóc zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Stwierdzili również, że wpływ regularnego spożycia kawy jest związany z jej wpływem na estrogeny – żeńskie hormony płciowe.

Możemy również wspomnieć, że niektóre związki kawy mogą zmienić metabolizm kobiety, więc ona nabywa lepszą konfigurację różnych estrogenów, zmniejszając tym samym faktyczne ryzyko. Mówimy tutaj o picie kawy dobrej jakości i bez dodatków typu śmietanek czy cukru.

Dlatego ważne jest, aby stworzyć idealną rutynę treningową i dietetyczną, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Kliknij tutaj po plan dla siebie

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post więc udostępnij go znajomym i rodzinie! Dziękuję Ci.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk