3 ćwiczeń na spalanie tłuszczu – Nowy Artykuł

3 ćwiczeń na spalanie tłuszczu – Nowy Artykuł. Często mieszkając w dużych i ruchliwych miastach, możesz nie mieć dostępu do zewnętrznych bieżni i możesz być zbyt zajęta, aby regularnie odwiedzać siłownię. Dla Ciebie  zalecam te 5 ćwiczeń, które są bardzo skuteczne w spalaniu tłuszczu z brzucha i można je wykonywać w zaciszu własnego domu lub w obiektach, do których możesz mieć łatwy dostęp. My tak ćwiczymy z moimi podopiecznymi.

1.Wyskoki w górę

Wyskoki w górę to świetne, a zarazem proste 4-stopniowe ćwiczenie, aby pozbyć się upartego tłuszczu z brzucha.

Aby to wykonać:

Wejdź w przysadzistą pozycję, trzymając dłonie płasko na ziemi.
Wyrzuć stopy i ustaw się w pozycji deski, jednocześnie trzymając ręce wyciągnięte.
Natychmiast przywróć stopy do pozycji przysiadu.
Następnie wstań z pozycji przysiadu.

Zrób 20 x 3 serie tego ćwiczenia

2.Plank

Deska przedramienia jest najczęstszą formą wykonywania tego ćwiczenia. Wykonuje się go w pozycji push-up, z przedramionami i palcami niosącymi ciężar ciała. Świetnie nadaje się nie tylko do utraty tłuszczu z brzucha, ale jest także doskonałym ćwiczeniem wzmacniającym ramiona i kręgosłup, w tym pośladki.

1. Połóż przedramiona na ziemi. Trzymaj łokcie poniżej ramion, a ramiona równoległe do siebie, w odstępie około szerokości ramion.
2. Podnieś ciało w pozycji push-up, tak aby ciężar ciała był przenoszony przez przedramiona i palce u nogi.
3. Pozostań w tej pozycji przez około 30 sekund, jeśli jesteś początkującym i stopniowo zwiększaj czas w miarę postępów.

3.Przysiady Sumo

Przysiady sumo skutecznie usuwają nawet najbardziej uparty tłuszcz z mięśni wew nóg, ud i pośladków. Wzmacnia mięśnie pleców, pośladków oraz naszego brzucha. Wzmacnia całą sylwetkę.

1.Zacznij od rozłożenia stóp szerszych niż ramiona i ustaw stopy pod kątem 45 stopni.
2.Teraz wykonaj przysiad pod kątem 90 stopni, podnosząc ręce, aby spotkać się pod brodą.

Zrób 10 x 3 serie tego ćwiczenia

Teraz, gdy wiesz o tych niesamowitych ćwiczeniach, daj mi znać, który z nich chciałbyś zacząć?

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk