Tylko 2 minuty – Oczyść swoje Jelita – 8 kg

detox i 8 kg mniej

Tylko 2 minuty – Oczyść swoje Jelita – 8 kg. Przewód pokarmowy jest złożonym mechanizmem, a proces trawienia jest jeszcze bardziej skomplikowany. Prawdopodobnie słyszałaś powiedzenie „Jesteś tym, co jesz” i to jest bardzo prawdziwe. Aby pozostać zdrowym i prawidłowo funkcjonować, musimy jeść zdrowe pożywne jedzenie i TRENING, ale rzadko tak jest.

Obecnie zwyczajna dieta na świecie składa się ze zbyt dużej ilości przetworzonej żywności i substancji toksycznych, które często są przyczyną wielu chorób przewlekłych, w tym raka. Poza tym te pokarmy znacząco wpływają na proces trawienia, co powoduje wiele innych problemów.

Na szczęście jest coś, co może pomóc – prosty naturalny środek, który złagodzi problemy z trawieniem i oczyści je w zaledwie 2 minuty!

Czyszczenie okrężnicy co najmniej dwa razy w roku ma zasadnicze znaczenie. Ludzie w przeszłości słusznie używali lewatyw, ale ta praktyka została zapomniana przez lata.

W dzisiejszych latach mozna zrobić to łatwiejszymi metodami. Ćwiczenia 3 razy w tygodniu nakręca metabolizm, dodatkowy napój pomoże.

Czyszczenie jelita grubego jest ważnym zadaniem, które wyeliminuje nadmiar odpadów z organizmu i zapobiegnie dalszemu gromadzeniu się toksyn i późniejszym problemom zdrowotnym.

Oto przepis, który może oczyścić jelita w ciągu kilku minut:

SKŁADNIKI

150 gr. śliwek

150 gr. daktyle

5 filiżanek wrzącej wody

Przygotowanie

Zagotuj wodę w garnku i dodaj pokrojone śliwki i daktyle, a następnie zredukuj temperaturę do niskiej i gotuj na wolnym ogniu przez około 15 minut. Teraz zostaw go, aby ostygł i przenieś go do innego pojemnika, a następnie weź rano łyżkę środka na pusty żołądek. Ta potężna mieszanka poprawi trawienie, łagodząc problemy, takie jak zaparcia. Całkowicie oczyści jelito i poprawi ogólny stan zdrowia.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.

Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk