10 Spalających Tłuszcz Produktów na Utratę Wagi

BRZUSZEK

Nie zawsze musimy wycinać całe grupy żywności lub jeść mniej, aby schudnąć. Wręcz przeciwnie, musimy jeść wystarczająco zdrowo, aby zapewnić naszemu organizmowi paliwo i bardzo potrzebne kalorie i składniki odżywcze. TYLKO DO WSZYSTKIEGO MUSISZ DODAĆ TRENING W DOMU. Kliknij tutaj po taki trening

Zdrowe odżywianie to coś więcej niż tylko jedzenie niezdrowego jedzenia. Zdrowe odżywianie oznacza spożywanie dla nas odpowiednich pokarmów, które są odżywcze i przyspieszają nasz metabolizm, przyspieszając w ten sposób proces odchudzania!

 Dlatego właśnie chcę przedstawić 10 produktów, które pomogą Ci szybciej schudnąć!

1.Jajka

Jajka na śniadanie jest dla nas bardzo dobre z kilku powodów. Są bogate w przeciwutleniacze, witaminę D i cholinę, które zwiększają metabolizm. Są również bogate w białko i według tego badania śniadanie bogate w białko zwiększa poczucie pełności osoby. Ponadto badanie z 2014 r. Wykazało, że spożycie białka zwiększa nasz metabolizm o 13 do 30%.

2.Awokado

Awokado to super owoc, który wszyscy kochają i słusznie. Jest bogaty w błonnik i tłuszcze jednonienasycone, które sprawiają, że czujesz się pełen i zmniejszasz prawdopodobieństwo, że będziesz pragnął więcej przekąsek.

Ale nadchodzi dobra część! Badanie przeprowadzone w Penn State wykazało, że ludzie, którzy jedli pół awokado codziennie przez 4 tygodnie, zmniejszyli tłuszcz w brzuchu o 1,6%. Nie tylko to, ale jedzenie awokado również zwiększa metabolizm i daje naturalny zastrzyk energii.

3.Cynamon

Według badań cynamon aktywuje termogenezę i pomaga spalać kalorie, a także zmniejsza gromadzenie się tłuszczu z brzucha. Inną rzeczą, która sprawia, że cynamon jest świetny, jest to, że jest już słodki, co oznacza, że nie musimy dodawać cukru do naszej potrawy.

4.Produkty Pełno-ziarniste

Badanie z 2008 r. Wykazało, że jedzenie produktów pełnoziarnistych znacząco poprawia i przyspiesza odchudzanie. Całe ziarna są bogate w błonnik, magnez i witaminę B6. Włókno sprawia, że czujemy się bardziej pełni, co zmniejsza nasze szanse na przejadanie się.

5.Grepfrut

Grejpfrut jest kluczem, jeśli próbujesz spalić więcej tłuszczu! Badania wykazały, że ludzie, którzy jedli owoce cytrusowe przez 6 tygodni, stracili o cal od pasa. Co więcej, inne japońskie badanie wykazało, że nawet zapach grejpfruta aktywuje brązowe komórki tłuszczowe, które spalają kalorie, a jednocześnie zmniejszają apetyt.

6.Gruszki

Gruszki to kolejny owoc, który jest niesamowity dla utraty wagi. Są bogate w błonnik, dzięki czemu czujemy się pełni przez dłuższy czas. Są także wysokiej fruktozy i glukozy, które zapewniają naturalny zastrzyk energii. A jeszcze lepiej, że w przeciwieństwie do wielu innych owoców gruszki spowalniają wchłanianie węglowodanów w naszym krwiobiegu. Co oznacza, że nie ma gwałtownego wzrostu i spadku poziomu cukru we krwi, a co za tym idzie, mniej głodu na więcej jedzenia.

7.Jagody

Jagody mają niską zawartość kalorii, co jest świetnym początkiem, ponieważ jedna filiżanka borówek zapewnia mniej kalorii i więcej błonnika niż banan. Są również pełne błonnika i przeciwutleniaczy, co czyni je bardzo zadowalającymi i są jednymi z najzdrowszych owoców.

Badanie przeprowadzone przez BMJ wykazało, że osoby dorosłe, których dieta zawiera najwięcej flawonoidów (występujących w truskawkach, malinach, jagodach i innych), są mniej skłonne do przybrania na wadze.

8.Pieprz kajeński

Pieprz kajeński jest świetny i jest związkiem, który sprawia, że papryka chili jest gorąca. Według badań, zwiększa to nieco metabolizm, co jest dokładnie tym, czego chcemy, gdy próbujemy schudnąć.

Więcej badań sugeruje, że ludzie, którzy spożywają pieprz cayenne z każdym posiłkiem mają mniej zachcianek.

9.Szpinak

Nie wszyscy lubią szpinak, chociaż wiele osób wie, że to dla nich dobre. Może to z powodu kreskówki Popeye. Istnieją jednak rzeczywiste fakty, które dowodzą, że szpinak jest dla nas świetny. Jest niskokaloryczny i bogaty w składniki odżywcze, co czyni go idealnym pokarmem odchudzającym. Zawiera także kwas foliowy, ryboflawinę, witaminę B6, magnez, żelazo i wapń.

10.Kurczak

Kurczak jest jednym z najlepszych pokarmów do jedzenia, jeśli próbujesz schudnąć. Ma niską zawartość kalorii, jest bogata w białko i pomaga w utracie tkanki tłuszczowej i brzusznej, przy jednoczesnym zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej, jeśli uwzględnisz ją w swojej diecie.

Które jedzenie uważasz za najlepsze i najbardziej przydatne, jeśli chodzi o utratę wagi? Podziel się swoimi doświadczeniami ze wszystkimi w komentarzach.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk