7 Produktów dla chudszej Ciebie

nogi i cellulit, odchudzanie nóg

7 Produktów dla chudszej Ciebie.  Jak sam już się przekonałaś, diety są ciężkie i wiele kobiet przestało stosować dietę, ponieważ przez cały czas czują się zbyt głodne lub są zmęczone. Ale nie musisz tego robić; możesz zamienić niektóre ze swoich produktów na smaczne i pożywne produkty, które nie zaszkodzą twojej diecie, ale nadal pozostaną pełne i zdrowe.

1. Ser z grilla

Może to nie wyglądać na jedzenie,na odchudzanie, ale tutaj jest przepis, który będzie trochę inny niż to, co myślisz i nadal będzie działać z Twoją dietą. Weź kawałek pieczywa pełnoziarnistego i potrzyj go serem. Umieść trochę oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia na grilu i opiekaj kawałek chleba, aż będzie pożądana chrupkość. Teraz dostajesz trochę węglowodanów i nabiału, ale nie przesadzaj i weż tylko jeden kawałek chleba zamiast dwóch.

2. Kalafior zamiast ziemniaków

Puree ziemniaczane są pyszne, ale nie są tak świetne, jeśli próbujesz ograniczyć węglowodany i tłuszcze. Zamiast tego spróbuj zacierać kalafior i dodać trochę masła i mleka, tak jak z ziemniakami i teraz masz zdrową alternatywę.

3. Spróbuj zawinąć sałatę

Kanapki są szybkim posiłkiem, ale chleb ma dużo węglowodanów i tłuszczu, które będziesz chciała spróbować i nie jeść za dużo. Zamiast chleba, spróbuj użyć sałaty jako owijki i dopraw ją cebulą, papryką, grzybami lub czymkolwiek, co czujesz i lubisz. To świetny sposób na uzyskanie owoców i warzyw bez tak wielu węglowodanów i tłuszczów.

4. Indyk nie pieczeń wołowa

Wołowina jest obciążona tłuszczem, podczas gdy indyk jest znacznie chudszy. Spróbuj zamiast tego zrobić klopsa z indykiem. Nie tylko smakuje wspaniale, ale jest o wiele mniej tłusty, a także pozostawia lżejszy żołądek. Możesz ugotować mięso z indyka, pokroić w paski i dodać na kanapki z warzywami.

5. Koktajle owocowe

Lody są świetne; jest fajny i słodki, ale ma też wiele dodatkowych cukrów i kalorii, które prawdopodobnie chcesz wyeliminować z diety. Koktajl owocowy to doskonały sposób na zaspokojenie tego zimnego, słodkiego pragnienia, a także czerpanie korzyści z owoców i naturalnych cukrów, które dadzą więcej energii. Możesz dodać

Oczywiście dodaj do tego wszystkiego odpowiedni trening w domu lub na siłowni, ale najważniejsze abyś się ruszała. Kliknij tutaj po taki plan treningowy, wykup i działamy.

 

  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk