15 minut Treningu – Wyzwanie w 10 Dni – Nowe Video – Sprawdź

15 minut Treningu - Wyzwanie w 10 Dni

15 minut Treningu – Wyzwanie w 10 Dni – Nowe Video – Sprawdź

Ćwiczeń dla was mam tysiące i każdy wybierze coś dla siebie. Mam 20 lat doświadczenia w zawodzie Fitness z kobietami i wiem, że każde ćwiczenie trzeba dobrać indywidualnie dla każdej kobiety w każdym wieku.

Ostatnio na treningi online 1 na 1 w domu zgłaszają się panie po 50 – siątym rokiem życia i to jest wspaniała wiadomość! Pandemia zmieniała wiele w każdym z nas, ale przede wszystkim nastawienie do aktywności fizycznej i świadomość odpowiedniego jedzenia.

Wirus nigdy nie zniknie, on będzie mutował i dostosowywał się do sytuacji. I musisz o tym pamiętać. Idzie kolejna fala zwana Dela, pózniej jedzie i Alfa i wiele innych nazw będziemy je określać inaczej, a ty zawsze bedziesz tam gdzie jesteś chyba, że coś zmienisz w swoim życiu.

Może to jest teraz ten czas? Może te ćwiczenia na mojej stronie właśnie wskażą twoją drogę aby zmienić siebie i tylko siebie.

Zaczynamy!

1.Przeskoki o 180 stopni.Zacznij to ćwiczenie stojąc ze stopami rozstawionymi na szerokość barków. Następnie wykonaj regularne przysiady i zakończ podskakując w powietrzu. Kiedy wylądujesz, opuść ciało z powrotem do pozycji przysiadu. Powtórz to dziesięć razy jako rozgrzewka.

2.Wspinaczka z planka. Rozpocznij w pozycji deski. Twoje ręce powinny być na podłodze z wyprostowanymi rękami  poniżej barków. Twoje nogi muszą być prosto ustawione do tyłu trzymające się na palcach nad ziemią. Następnie zegnij prawe kolano i przyciągnij nogę do klatki piersiowej. Przytrzymaj go przez kilka sekund i przywróć ciało do pozycji deski. Wykonaj to ćwiczenie kilka razy obiema nogami po 10 razy.

 

 

3.Pompka damska. Zacznij podpór na rękach i kolanach jak do pompki damskiej.  Zegnij łokcie, obniżając ciało. Następnie powoli pchnij się z powrotem do pozycji wyjściowej. Zrób tak 10 razy 3 serie.

Pompka damska

Trenuj tak przez 10 dni, a pózniej zmień trening klikając tutaj! 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk