3 Ćwiczenia na Bioderka – Nowe Video

Intensywny trening na Bioderka

3 Ćwiczenia na Bioderka – Nowe Video

Zawsze trudno jest pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale może to być znacznie trudniejsze, jeśli próbujesz pozbyć się tłuszczu z wewnętrznych lub zewnętrznych ud. Problem jest bardziej frustrujący dla kobiet. Dobrą rzeczą jest to, że możesz wykonać kilka ćwiczeń zewnętrznych ud i do pewnego stopnia ujędrnić uda.

Ważne jest jednak, abyś był konsekwentna i utrzymywała odpowiednią formę podczas wykonywania niektórych ćwiczeń na uda. Aby uzyskać lepsze efekty, dodaj do ogólnej rutyny fitness, ćwiczenia cardio 20 – 30 min. I oczywiście aby stracić tłuszcz, dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na swoją dietę i upewnić się, że jesteś na diecie nisko lub średniokalorycznej, ale to już indywidualnie jest ją najlepiej ułożyć, bo przecież każdy jest inny.

1.Bioderkowy kiler leżąc bokiem

Korzystanie z opaski oporowej sprawia, że mniejsze mięśnie ud i ścięgien podkolanowych działają lepiej. To naprawdę pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji zewnętrznej i wewnętrznej strony ud.

Jak ćwiczyć: Zacznij od założenia opaski wokół ud. Połóż się na podłodze z kolanami ugiętymi pod kątem 90 stopni i stopami mocno opartymi na ziemi. Powoli podnieś górne kolano na około 12 cali, utrzymując stopę w stosunku do dolnej stopy. Teraz powoli opuść kolano, aby dotknąć dolnego kolana. Powtórz 3 x 12.

3.Wznosy nóg bokiem.

Regularne wykonywanie tego ćwiczenia pomoże napiąć mięśnie zewnętrznej i wewnętrznej strony uda. Ćwiczenie jest również bardzo korzystne dla mięśni tułowia, ramion i pośladków.

Jak ćwiczyć: Klęk podparty i powoli wyciągnij lewą nogę na bok. Podnieś go tak wysoko, jak to możliwe i zrób krótką przerwę przed powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz również z drugą nogą. 3 x 12 na stronę.

Bioderkowy klier na podłodze

3.Wznosy jednej nogi leżąc na plecach.

Korzystanie z tego ćwiczenia pomoże ujędrnić uda, a także pośladki.

Jak ćwiczyć: Połóż się na plecach z prawą nogą na podłodze i zgiętym lewym kolanem. Wyprostuj prawą nogę i powoli podnieś ją pod kątem 45 stopni lub do momentu, aż zrówna się z lewym udem. Używając mięśni tułowia, wciśnij lewą piętę w ziemię, aby unieść pośladki, aż osiągniesz pozycję, w której ramiona, uda i biodra będą w linii prostej. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz z drugą nogą. 3 x 12 na stronę.

Bioderkowy klier leżąc

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk