10 + znaków Twój partner może ukrywać coś przed Tobą

partner okłamuje

10 + znaków Twój partner może ukrywać coś przed Tobą. Wszyscy mają tajemnice, które trzymają dla siebie, ale każdy związek powinien opierać się na zaufaniu. Czasami trudno jest ustalić, gdzie narysować tą grubą linię. Dobra komunikacja jest kluczem, ale jeśli twój partner chce coś ukryć, musisz wiedzieć, kiedy przekonać go do powiedzenia prawdy. Świadomość oznak, że mogą ukrywać przed tobą tajemnice, może naprawdę pomóc w tym przypadku.

Dołącz do moich podopiecznych klikając tutaj.

Z doświadczenia mojego chcę zwrócić twoją uwag na możliwe znaki, które mogą próbować coś przed tobą ukryć

1. Ich głos się zmienia.

Jeśli zauważysz zmianę wysokości tonu w głosie partnera, gdy rozmawia z tobą, może cię kłamać. Mogą nawet czyścić gardło częściej niż zwykle lub ciężko oddychać. Są to naturalne reakcje ciała, gdy ktoś się denerwuje.

2. Unikają kontaktu wzrokowego.

Oczy mogą ujawniać wiele emocji, więc jeśli twój partner unika twojego wzroku, może to być spowodowane tym, że nie chcą, abyś je przejrzała. Możesz znaleźć strach w ich oczach i dlatego starają się nie nawiązywać z Tobą kontaktu wzrokowego.

3. Odpowiadając na pytania, ich odpowiedzi są niejasne, a ich oczy drżą.

Odpowiadając na pytanie, oczy osoby zwrócą się w stronę, z której uzyskują dostęp do informacji. Oczy, które poruszają się w prawo, szukają wspomnień, podczas gdy oczy, które poruszają się w lewo, tworzą kłamstwa. Jeśli odpowiedzi partnera są niejasne lub niezwykle szczegółowe, może to oznaczać, że próbują coś ukryć. Kolejnym znamiennym znakiem jest odpowiedź na pytanie pytaniem, ponieważ próbują uzyskać dodatkowy czas na wymyślenie kłamstw.

4. Są niespokojni, kiedy jesteś sam.

Posiadanie sekretów może sprawić, że twój partner poczuje się niespokojny, szczególnie gdy jesteście sami. Mogą odczuwać stres, a to może utrudniać im pozostanie w bezruchu, gdy nic innego nie odwróci twojej uwagi od nich.

5. Sprawiają, że inni czują się przytomni.

Dzieje się tak, gdy partner chce oderwać od siebie uwagę, ponieważ czuje się winny z powodu czegoś. Próbują zwrócić uwagę na coś, co ty lub twoi przyjaciele i rodzina robicie źle, aby ktoś inny czuł się samoświadomy siebie.

6. Ich język ciała pokazuje, że są nerwowi wokół ciebie

Jeśli podczas rozmowy Twój partner odwróci od ciebie swoje ciało, może to oznaczać, że mają jakieś tajemnice i nie chcą, aby je odkryto. To ich podświadomy sposób na odcięcie cię. Podobnie, obgryzanie paznokci jest oznaką niepewności lub niepokoju i może się zdarzyć, ponieważ mają coś do ukrycia. Innym sposobem na stwierdzenie, czy twój partner cię okłamuje, jest spojrzenie na to, co robią własnymi rękami. Jeśli twój partner zwykle nie wkłada rąk do kieszeni, ale nagle zaczyna to robić, być może próbują się pocieszyć, ponieważ wiedzą, że robią coś źle.

7. Mają twarz pokera.

Ponieważ mimika twarzy może wiele powiedzieć o tym, jak się czujesz, jeśli twój partner ma coś do ukrycia, może próbować zachować prostą twarz. Jeśli nie wyświetlają wyrażeń, nie będziesz w stanie ich odczytać tak łatwo.

8. Za dużo mrugają.

Zbyt duże mruganie może być oznaką kłamstwa. Leżenie może być stresujące, a pod wpływem stresu zwiększa się szybkość mrugania oczu. Więc jeśli zauważysz, że twój partner mruga bardziej niż zwykle, może cię okłamać.

9. Czują się winni.

Ukrywanie przed Tobą tajemnic może sprawić, że Twój partner poczuje się winny, ponieważ nie są wobec Ciebie uczciwi tak, jak powinni. Mogą więc odegrać się i spróbować sprawić, że poczujesz się źle lub sprawi, że poczujesz się jak ten, który zrobił coś złego.

10. Są zaangażowani w pracę bardziej niż zwykle.

O ile nie można tego wyjaśnić powiedzmy o niedawnej promocji, jeśli twój partner ma więcej powodów, aby spóźnić się w pracy lub ma więcej podróży służbowych niż zwykle, może używać pracy jako wymówki, aby coś ukryć.

11. Nie są już z tobą bliscy.

Jeśli czujesz, że twój partner nie jest już zainteresowany intymnością z tobą, czas na poważną rozmowę z nim. Możliwe, że Twój partner ma już kogoś, kto zaspokoi jego intymność i ukrywa fakt, że Cię zdradza.

12. Nagle zainteresowali się swoim wyglądem.

Jeśli twoja znacząca osoba nagle zacznie ćwiczyć i aktualizować swoją szafę, prawdopodobne jest, że próbuje ona wyglądać bardziej atrakcyjnie dla kogoś. Jeśli wyglądają tak samo wokół ciebie, ale o wiele lepiej w pracy lub innych wydarzeniach towarzyskich, być może próbują przyciągnąć wzrok innej osoby.

13. Są trudni do osiągnięcia.

Jeśli masz trudności z dotarciem do partnera lub mniej prawdopodobne jest, że będą odbierać połączenia lub odpowiadać na SMS-y – może to również oznaczać, że trudno jest do nich dotrzeć na poziomie emocjonalnym. Mogą być w twoich ramionach, ale czujesz, jakby ich serce i umysł były z kimś innym.

14. Nadmiernie chronią swój telefon.

Chociaż prywatność jest ważna, nie powinno być powodu, aby partner nadmiernie chronił swój telefon. Jeśli nadal otrzymują wiadomości w dziwnych momentach i stają się defensywni za każdym razem, gdy o nie pytasz, mogą mieć coś do ukrycia.

Czy zgadzasz się, że są to znaki, na które powinieneś uważać i czy widziałeś je wcześniej od swojego kochanka? Czy potrafisz rozpoznać inne oznaki, że ktoś nie jest w 100% uczciwy wobec ciebie?

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk