10 zaskakujących sposobów użycia Coca-Coli

coca - cola
10 zaskakujących sposobów użycia Coca-Coli. Po przeczytaniu tego artykułu na pewno nie będziesz chciała wypić ponownie Coca-Coli.  Może wydawać się dziwne, ale  9 ½ łyżeczki cukru w ​​jednym pojemniku z Coca-Coli i rakotwórczym aspartamem, nigdy nie biorąc łyk cukru sodowego nie jest takim złym pomysłem. Chociaż nie chcesz napić się Coca-Coli, to z ten artykuł Cię  zaskoczy. COCA- COLĄ możesz czyścić wszystko, aj używam jej wtedy kiedy mnie boli żołądek, biorę 2 łyki i mi przechodzi po 20 min.

10 zaskakujących sposobów użycia Coca-Coli.

1. Oczyść blaty kuchenne. Weż szmatką i namocz ją  Coca-Colą i używaj jej do szybkiego czyszczenia kuchennych blatów. 
2. Polskie srebro. Zanurz srebro w  Coca-Coli i trzymaj  przez kilka minut. Spłucz, a następnie wytrzyj. 
3. Oczyścić miedziane rzeczy.. Weż sobie szmatką i  zanurz ją  w Coca-Coli. Kwas od razu rozpuszcza plamę.
4. Wyczyść  czajnik. Wlej Coca-Colę do czajnika elektrycznego w celu od kamienienia  z czajnika. Zagotuj  Coca-Colę  przez kilka minut, a następnie wypłucz czajnik klika razy przez ponownym użyciem.
5. Oczyścić toaletę. Czy wiesz, że możesz nawet  dokładnie wyczyścić swoją toaletę przy użyciu Coca-Coli? Po prostu wlej jedną puszkę coli wokół obręczy i wszystkich plam. Pozwól Coca-Coli przesiedzieć co najmniej godzinę, a następnie spłucz toaletę. Powtarzaj proces w miarę potrzeb, aż wszystkie plamy znikną.
6. Oczyścić wyciek oleju. Jeśli Twój podjazd wygląda jak scena kryminalna, wylej butelkę Coca-Coli bezpośrednio na wyciek oleju. Pozwól mu zanurzyć się przez kilka godzin, zgodnie, a następnie użyj węża do wypłukania Coca-Coli.
7. Usunąć rdzę. Kwas cytrynowy w Coca-Coli łatwo rozpuszcza rdzę. Na przykład krążki do golfa, lub  inne przedmioty, które są pokryte rdzą można spokojnie polać puszka coca-coli  pozostawić na całą dobę. Następnie spłukać wodą i wytrzeć do czysta.
8. Odklej gumę. Masz gumę na spodzie buta? A co gorsza, we włosach? Wystarczy dotknąć Coca-Colę do miejsca, w którym utknęła gumę, a problem pedzie rozwiązany. Niech chwilę zanurzy, a następnie po paru minutach zetrzyj gumę.
9.. Wyczyść akumulator.  Spróbuj usunąć wbudowaną korozję w akumulator za pomocą Coca-Coli. Zachowaj szczególną ostrożność, aby to zrobić, gdy samochód jest wyłączony.
10. Maluj farbą. Potrzebujesz zmodernizować swoje metalowe meble z nową farbą?  Sugeruje namoczenie ręcznika w Coca-Coli, a następnie umieszczenie go bezpośrednio na powierzchni malowanej. Niech posiedzi na chwilę, a potem zobaczysz jak farby same schodzą. 
Jak sami widzicie picie coca-coli  morze być groźne dla Twojego organizmu. Kiedy jeżdzę na konsultacje osobiste w UK w 90% u moich podopiecznych zawsze stoi coca-cola. Najfajniejsze jest to, że zawsze pani z którą mam pracować tłumaczy się, że ona nie pije tylko jej rodzina….i tu są moje obawy, że co z tego, że zacznę współpracę z tą panią, jak i tak reszta rodziny będzie piła ten syf. To bez sensu. 
Oczywiście na takiej konsultacji zawsze  wszystkich edukuje na temat zdrowej żywności, czasami robię  porządki w szafkach i wyrzucam wszystkie niezdrowe rzeczy. Jak mamy zacząć to na 100 % to czasami jest dobrze pokazać komuś co jest dobre, a co złe. 

Chcesz podjąć ze mną współpracę? Chcesz, abym zrobiła porządek w szafkach? Umów sie na konsultacje 00447825268743 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk