10 sposobów na utratę wagi – Zobacz jak to Zrobić

NOGI i nowe metody

10 sposobów na utratę wagi – jak to Zrobić. Wszyscy chcemy mieć zdrowe ciało i pozostać sprawni i szczupli. Ale zawsze dobrze jest zrozumieć, że osiągnięcie tego celu,  wymaga poświęcenia i pasji. Ale to samo w sobie może wydawać się dużo pracy dla zbyt wielu z nas.

Kilku dietetyków zasugeruje kilka diet, które wiążą się z dużą ilością pracy. Uderzanie w siłownię nie jest też działaniem, które wielu z nas naprawdę chciałoby robić. U mnie dziewczyny trenują w domu i są efekty.

Oto dziesięć sposobów na utratę tej wagi:

Pij wodę przed jedzeniem

Woda jest eliksirem życia, nasze ciała składają się głównie z wody. Stąd jest bardziej niż oczywiste, gdy mówi się, że nasze ciała są bardzo korzystne dzięki tej cieczy. Wspomaga trawienie, przyspiesza metabolizm i zmniejsza apetyt, co pomaga nam jeść mniej. Wypij szklankę lub dwie wody pół godziny przed posiłkiem, aby skorzystać z tej korzyści.

Szanuj to, co jesz

Najlepiej jest zwracać uwagę na to, co jemy; wszystkie trywialne działania, w które się angażujemy, mogą poczekać. Delektowanie się jedzeniem w wolniejszym tempie sprawi, że będziemy mniej jeść.

Wykorzystaj małe talerze i pomiń miski

Spożyjemy dużo mniej jedzenia, jeśli będziemy przyjmować mniejsze porcje przy użyciu mniejszych talerzy. Uzupełnienie tej praktyki mniejszą łyżką  jest dodatkowo korzystne.

Śpimy więcej

Zdrowy sen poprawi metabolizm, a także spali kalorie.

Spanie w zimnym pokoju

Spanie w zimnym otoczeniu powoduje, że nasze ciała spalają więcej tłuszczu, zwłaszcza gdy temperatura jest niższa niż 19 stopni Celsjusza.

Spożywaj pokarmy spalające tłuszcz

Pokarmy takie jak ostra papryka, łosoś, jajka, oliwa z oliwek i orzechy pomogą ci żyć zdrowo, a także utrzymać wagę pod kontrolą.

Nie ograniczaj się do jedzenia jedzenia, które kochasz

Ta rada jest bardzo ważna dla wielu z nas, którzy kochają dużo tuczących produktów. Zaleca się nie wykluczać niczego z diety, ale regulować jej ilości. Jakikolwiek zakaz doprowadzi do stresu, który może prowadzić do jedzenia znacznie więcej. Dlatego zaleca się, aby regulować, ile czegoś jest spożywane, a nie wycinać je.

Szczotkowanie Zębów

Szczotkowanie zębów po spożyciu posiłków pomoże nam trzymać się z dala od spożycia przed ustalonym czasem.

Śmiech

Jak mówi stare przysłowie: „Śmiech jest najlepszym lekarstwem”, śmiech jest bardzo dobry w odprężaniu, a także w spalaniu niechcianych kalorii.

Gorący kompres

Użyj ciepła, aby zredukować tłuszcz z części ciała, które są twoimi obszarami problemowymi. Użyj ręcznika zamoczonego w ciepłej wodzie i nałóż go na miejscach z problemem nogach lub brzuchu. Zrób sobie okłady z foli i zobaczysz co sie stanie.

Mam nadzieję, że te metody pomogą Ci osiągnąć dobre wyniki bez konieczności głodowania lub obciążania ciała. Powodzenia!

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk