Jak łatwo usunąć tłuszcz Brzucha za Pomocą Tego Triku

OKLADY NA BRZUCH

Jak łatwo usunąć tłuszcz Brzucha za Pomocą Tego Triku. Tłuszcz brzucha jest jedną z rzeczy, których większość pokolenia jest dużym problemem. Pozostawia problemy z poczuciem własnej wartości i niestety to nawet jest Twoja wina, że masz taki duży brzuch.

Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

W większości przypadków tłuszcz brzucha jest spowodowany zmianami hormonalnymi, zwłaszcza hormonami nadnerczy, takimi jak kortyzol.

Kortyzol jest jednym z hormonów, który trzeba dużej walki. W sytuacjach stresowych powoduje, że jednostka reaguje szybko oraz zdecydowanie. Jednak w normalnych sytuacjach sprawia, że ​​ich ciała gromadzą tłuszcz i wodę, powodując wzdęcia i zatrzymywanie płynów.

Tłuszcz brzucha jest jedną z wielu przyczyn nadmiernego poziomu kortyzolu. I wszyscy tego nienawidzimy. Ale hej, to jest cena ewolucyjna, którą płacimy za szybszy refleks w czasach stresu.

Ale kluczowym pytaniem, które muszą sobie zadać  jak się tego pozbyć?”

Cóż, możemy nie mieć zamiennika tak dobrego jak kortyzol, ale mamy coś, co może spalić tłuszcz, który powoduje wiele problemów. Oczywiście same okłady nie pomogą. Musisz zacząć trenować, zacznij od 5000 tyś kroków w ciągu dnia np.spacer, po miesiącu dodaj kolejne 5000 tyś i zobaczysz jak będziesz się rewelacyjnie czuła. Okład na brzuch to tylko dodatek do procesu odchudzania.

Okład z tłuszczu z brzucha imbirowego.

Przede wszystkim są to rzeczy, których będziesz potrzebowała, aby to zrobić.

Imbir w formie tartej. Nie ma znaczenia, w jakiej formie go używasz, po prostu upewnij się, że używasz całego materiału imbirowego.
Gorąca woda. Nie wrzenia.
Balsam. Wszystko, co ci odpowiada.
Plastikowa folia.
Taśma elastyczna.

Najpierw mocz ręcznik w gorącej wodzie. Uważaj z rękami. Następnie umieść gorący ręcznik na brzuchu i kompresuj przez chwilę, aż zobaczysz pot.

Następnie dodaj dużą ilość startego imbiru lub sproszkowanego imbiru do balsamu do ciała, który masz i stwórz jednolitą mieszankę. Następnie nałóż go na wypukłe obszary i mocno ściśnij plastikową folią.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, trzymaj okład przez co najmniej sześć godzin, czyli przez noc.

Obszar może być zdrętwiały przez kilka godzin lub do rana, ale oznacza to, że działa. Imbir jest środkiem przeciwzapalnym i działa mega na  tłuszcz, także śluz jest stosowany od wieków jako lek na kaszel i przeziębienie.

Zwiększa również metabolizm i pomaga organizmowi lepiej radzić sobie z gromadzeniem tłuszczu. Konsekwencją lepszego metabolizmu jest zmniejszony poziom letargu i stresu, który bezpośrednio przekłada się na zdrowsze i bardziej rozsądne poziomy kortyzolu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk