Wypij Rano na czczo, a zobaczysz co się Stanie

Rano na czczo

Wypij Rano na czczo, a zobaczysz co się Stanie. Ludzie poznali rodzynki przypadkowo, kiedy znaleźli suszone winogrona na winorośli około 2000 r pne i było to jedno z najważniejszych odkryć żywnościowych w historii. Witaminy, błonnik i minerały bogate w te suszone owoce sprawiają, że jest to cudowne pożywienie, które lekarze i dietetycy lubią polecać swoim pacjentom.

Okazuje się, że możemy zrobić rodzynki jeszcze bardziej korzystne, jeśli namoczymy je w wodzie przez noc. Woda rozpuszcza wszystkie minerały i składniki odżywcze rodzynki i jej skóry, zwiększając właściwości zdrowotne tego potężnego owocu.

Powiem wam jakie korzyści zdrowotne ma woda rodzynkowa i co dzieje się z narządami i układami, jeśli wypijesz ją po przebudzeniu.

Twoja wątroba i jelita łatwiej pozbędą się toksyn.

Zwolennicy ajurwedy – system medycyny indyjskiej od dawna stosują wodę rodzynkową do oczyszczania wątroby i jelit. W rzeczywistości detoksykacyjne właściwości rodzynek tłumaczą się dużą ilością przeciwutleniaczy i błonnika pokarmowego, które można znaleźć w tym suszonym owocu.

Antyoksydanty pomagają w prawidłowej pracy wątroby i w pełni spełniają funkcję detoksykującą, podczas gdy włókna zwiększają objętość stolca i zwiększają liczbę wypróżnień, pomagając oczyścić jelito grube i jelita. Wodę z rodzynków pij  na pusty żołądek po przedbudzeniu, „zadziała” jeszcze szybciej, nie zapomnij zjeść namoczonych rodzynków, które się moczyły cały dzień.

Otrzymasz szybki zastrzyk energii, który potrwa długo.

Naukowcy i eksperci sportowi uważają, że rodzynki mogą służyć jako dobry substytut batonów energetycznych. Rodzynki zawierają dużą ilość błonnika i mikroelementów i nie zawierają dodatku cukru ani sztucznych aromatów, w przeciwieństwie do wielu batonów energetycznych, co czyni je doskonałą zdrową przekąską. Woda rodzynkowa przyjmowana rano napełni cię energią na nadchodzący dzień, możesz też spróbować zabrać ją przed energicznym treningiem.

Poziom złego cholesterolu obniży się, a ciśnienie krwi ustabilizuje się.

Badania i badania kliniczne wykazały, że rodzynki są bardzo bogate w błonnik, potas, składniki odżywcze i przeciwutleniacze w porównaniu z innymi popularnymi przekąskami. Ludzie, którzy regularnie jedzą rodzynki, mają niższe skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi w porównaniu z tymi, którzy jedzą minimalne ilości tego suszonego owocu. Co więcej, jedzenie rodzynek obniża poziom utlenionego cholesterolu o niskiej gęstości, co znacznie zmniejsza ryzyko rozwoju chorób układu krążenia.

Badania i doświadczenia ludzi związane z regularnym jedzeniem rodzynek dowodzą, że jest to prawdziwe pożywienie z wieloma korzyściami zdrowotnymi. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli woda rodzynkowa może służyć jako dobry dodatek do zdrowej diety, nie zastępuje leków.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wątrobą, sercem, ciśnieniem krwi lub innymi narządami lub układami organizmu, zaplanuj wizytę u lekarza, który zbada Cię i zaleci niezbędne zabiegi medyczne i dietę.

Składniki

300 ml wody

100g rodzynków

Zagotuj wodę i do gotującej wody dodaj rodzynki. Gotuj jeszcze przez 20 minut. Po zagotowaniu pozostaw na noc do wystygnięcia i wyciągnięcia maksymalnie wszysktich witamin. Wypij zaraz po przenudzeniu na czczo 3 razy w tygodniu.

Czy próbowałaś kiedyś pić wodę z rodzynkami rano? Czy byłaś zadowolona z wyników? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej!

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk