Pij herbatę cynamonową i miodową – schudnij 5 kg

koktajle, napój na odchudzanie

Pij herbatę cynamonową i miodową – schudnij 5 kg. Szukasz całkowicie naturalnego sposobu na utratę tłuszczu z brzucha? Włączenie cynamonu i miodu do codziennej diety może pomóc w osiągnięciu celów odchudzania. Jak już wielokrotnie powtarzałam sam napój nie pomoże. Czy to są koktajle czy sama woda. Musisz włączyć do tego odpowiedni trening w domu i poćwiczyć chociaż 30 min dziennie. Czy jest gorąco czy pada ćwicz. Czy lato czy zima ćwicz. To jest twoja szansa nie same napoje.

Po taki trening napisz do mnie klikając TUTAJ.

Nadmiar tłuszczu w brzuchu jest związany z różnymi poważnymi problemami zdrowotnymi, w tym chorobami serca, cukrzycą i niektórymi nowotworami. Badania sugerują, że cynamon, znany w języku hindi jako Dalchini, może pomóc zmniejszyć trzewną tkankę tłuszczową i wspomóc utratę wagi. Jedno z japońskich badań opublikowanych w Journal of Nutritional Science and Vitaminology w 2012 r. Sugerowało, że cynamon redukuje trzewny tłuszcz u myszy.

Jak to działa

Miód, pełen niezbędnych witamin i minerałów, może aktywować hormony, które hamują apetyt, co ma zasadnicze znaczenie dla utraty wagi. Przeciwutleniacze w miodzie promują zdrowie w różnych formach. Jest również bardzo skuteczny w leczeniu oparzeń i zakażeń ran. Miód zawiera właściwości, które pomagają zwiększyć metabolizm i umożliwiają organizmowi spalanie tłuszczu. Badania sugerują, że zastąpienie sacharozy miodem może pomóc obniżyć poziom triglicerydów, cholesterolu i masy ciała.

Jak zrobić herbatę cynamonową i miodową?

Zagotuj filiżankę wody w czajniku do herbaty.
Dodaj ½ łyżeczki cynamonu w proszku do wody i pozwól mu ostygnąć.
Teraz dodaj łyżeczkę surowego miodu organicznego do wody cynamonowej i wymieszaj.
Twój miodowy i cynamonowy tonik na odchudzanie jest teraz gotowy do spożycia.

 1 łyżeczka czystego miodu zawiera 21 kalorii. 1 łyżeczka cynamonu ma 6 kalorii.

Kiedy spożywać herbatę cynamonową i miodową

Rano: Aby poprawić trawienie i przemianę materii, wypij ten cudowny tonik zdrowotny najpierw rano i pół godziny przed śniadaniem. Zapewni to również nienaruszone poziomy energii podczas lunchu.
Pomiędzy posiłkami: Biorąc cynamon i wodę z miodem lub herbatę między posiłkami, możesz zapobiec podjadaniu niezdrowych śmieci między posiłkami, ograniczając swoje pragnienia.
Przed aerobikiem: Oprócz robienia odcinków, w tym cynamonu i miodu, woda w przekąsce przedtreningowej może dostarczyć energii potrzebnej podczas sesji treningowej.
Przed snem: przed udaniem się na emeryturę wypij tę magiczną mieszankę, aby zapobiec późnym nocnym przekąskom i wycieczkom do lodówki o północy, co tylko utrudni wysiłki związane z odchudzaniem. Będzie także działać na układ trawienny, pomagając w ten sposób uzyskać dobry sen w nocy.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk