10 Korzyści z Trenera Personalnego w UK

10-Korzyści-z-Trenera-Personalnego-w-UK-gosia-klos-mataleo-eu-

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19″]

10 Korzyści z Trenera Personalnego w UK

 

# 1 Lepsza motywacja

Samodzielny trening może zabić motywację, dlatego Trener Personalny jest jedną z najlepszych inwestycji jakie można dokonać. Potrafi zmienić twój sposób myślenia, tak, że nie będziesz mogła doczekać kolejnych ćwiczeń. Oprócz tego, utrzyma poziom energii na najwyższym poziomie.

# 2 Większa odpowiedzialność

Podczas samodzielnego treningu, bardzo łatwo o wymówki. Trener Personalny potrafi zadbać o twoją odpowiedzialność przed tobą. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby trzymasz zaplanowany trening. Pomoże zwiększyć spójność i pomoże osiągnąć imponujące wyniki.

# 3 Wsparcie eksperta

Trener Personalny jest (powinien być) specjalistą w dziedzinie zdrowia i sprawności fizycznej, a jego wiedza może pomóc w osiągnięciu twojego celu. Czy chcesz stracić wagę czy też zbudować masę mięśniową lub ogólnie zwiększyć swoją sprawność fizyczna, jego wiedza i umiejętności mogą (i powinny) być bardzo cennym atutem.

# 4 Zwiększenie intensywności

Kiedy samodzielnie ćwiczysz, kuszące jest zmniejszanie intensywności i / lub ćwiczenia wykonywane są w pośpiechu. Trener Personalny nie pozwoli na to i zapewni, że zawsze będziesz wykonywać ćwiczenia, przy maksymalnej intensywności aby uzyskać jak najwięcej z treningu

# 5 Elastyczne treningi

Treningi z Gosią Klos, są bardzo elastyczne. Ćwiczenia prowadzę w dowolnym miejscu. Więc jeśli jesteś fanem siłowni, trenujemy na siłowni. Jeśli wolisz na treningi w domu, przyjeżdżam do domu. Możemy również ćwiczyć w parku. Prowadzę również konsultacje online, które są tańsze.

# 6 Wydajniejsze treningi

Wiele osób traci mnóstwo czasu na siłowni, sprawdzając aplikacje na telefonach, rozmawiając z przyjaciółmi lub wykonując ćwiczenia, które nie pomagają dążyć w kierunku naszych celów. Trener Personalny zawsze zapewni, że treningi są wydajne i w pełni dostosowane do swoich celów, co pozwala uzyskać możliwie najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie.

# 7 Bezpieczne Treningi

Trener Personalny, będzie w stanie pokazać, jak wykonywać wszystkie ćwiczenia bezpiecznie i prawidłowo. Najczęściej obserwuję formę podopiecznej i poprawiam ewentualne błędy a także zapewnić wszelką pomoc w razie potrzeby. Podczas treningu na własną rękę, zawsze istnieje ryzyko, że ćwiczenia wykonywane są nieprawidłowo. Poza tym, istnieje wiele ćwiczeń, które są bezpieczniejsze przy wsparciu osób drugich.

# 8 Spersonalizowane Wsparcie

Wyjątkową zaletą Personalnego trenera jest to, że jest w stanie udzielić indywidualnej porady, dostosowanej do ciebie. Zawsze uważnie monitoruję podopieczne, jak każdy obszar ciała reaguje na rutynowe ćwiczenia. A jeśli któreś z ćwiczeń nie dają efektu, dopasowuję je aby uzyskać indywidualny, wcześniej ustalony plan i w efekcie rezultat.

# 9 Indywidualna wiedza

Kolejną wielką zaletą Trenera Personalnego, jest to, że najczęściej podopieczna uczy się od niego i rozwija swoją wiedzę o fitness. Z tej wiedzy można korzystać, nawet gdy nie będzie już trenera u boku. Przyspieszasz w ten sposób swoje wyniki.

# 10 Szybkie rezultaty

Niewątpliwą korzyścią Trenera Personalnego jest to, że trener pomoże Ci osiągnąć twoje cele w jak najkrótszym czasie. Może chcesz zwiększyć muskulaturę, spalić tkankę tłuszczową lub osiągnąć jakiekolwiek inne rezultaty. Z pomocą trenera personalnego, droga do osiągnięcia celu będzie krótsza.

10-Korzyści-z-Trenera-Personalnego-w-UK-gosia-klos-mataleo-eu

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk