Tłusty Brzuch – Metamorfoza 3 miesiące – Tylko Dziś

Brzuch znika po 3 miesiąca

Tłusty Brzuch – Metamorfoza 3 miesiące – Tylko Dziś. Dziś bedzie którty artykuł, ale uderzający w temat problemu jkai jest duży brzuch czy grube ramiona. Nie każdy może sobie pozwolić na trenera osobistego, ale każdy może o siebie zadbać np. umawiając się na konsultacje i omówienie swoich celów czy problemów, które mogą uratować nawet twoje życie. Tak już miałam w swojej praktyce, że pani nigdy nie maiła pieniędzy na profesjonalną pomoc, ale na papieroski były pieniążki czy na kupowanie jakiś sztucznych proszków – które są w dzisiejszych czasach tylko modne i nic więcej.

Są panie, które wydają majątek na tabletki odchudzające, pierdoły, ale jak trener osobisty z doświadczeniem powie jej cenę, to tylko się słyszy..ooo jejku jak drogo, to ja wole te tabletki czy koktajle. Po dwóch latach stosowania okazuje się, że pani ma do wymiany wątrobę lub guza i wtedy pisze, ze odda każdy grosz, żeby być zdrowym.

Pracuje z paniami od ponad 17 lat, doświadczenie mam ogromne, ale czasem panie wolą wydać te 50 zł na dietę skopiowaną od innej pani i na dodatek w ogóle nie ćwiczą i myślą, że na samej diecie to pięknie się wyszczuplą i ujędrnią ciało. Jak ka widzę tych wszystkich pseudo trenerów i dietetyków, którzy wciskają wszystko aby tylko sprzedać to mnie szlak trafia. Robią to bez sumienia i serca bez praktyki!

Mogę tylko powiedzieć, że to jest was wybór z kim pracujecie, ale jedno wam powiem sama dieta nie pomoże, musi być dodany trening czy chcesz chudnąć 5 kg czy 40 kg. Musi być pot wylany na każdym treningu domowym czy siłowym. I ta pani na tym zdjęciu tak zrobiła. Borykała się 2 lata z nadwagą, chodziła po różnych trenerach, którzy dawali jej treningi takie, że ma urazy kolan i kręgosłupa, nie mówiąc o wynikach badań jakie miała po wszystkich stosowanych „pseudo” diet. Proszki i tabletki są na ostanim planie twojej metamorfozy.

Musisz pamiętać, że nie ma odchudzania miejscowego! Jesli chcemy się odchudzić to ze wszystkich partii ciała. Duży brzuch jest oznaką problemów zdrowotnych i to bardzo poważnych. Na pewno masz podwyższony cholesterol i otłuszczoną wątrobę, mogą być różnego rodzaju problemy z jelitami, czy bardzo słabym wypróżnianiem. Czyli moje kochane zapisać się do mnie na trening online jeśli nie możesz chodzić na trening do siłowni i zacząć ćwiczyć ze mną!

Wyrzucie wszystkie tabletki odchudzające i koktajle owocowe i odżywiaj się naturalnie, jabłko zamiast tabletki odchudzającej. To jest plan na dziś!

Najpierw musisz popracować nad sobą sama, musisz nauczyć się odżywiać, nauczyć rodzinę aby też się przyzwyczaiła do twoich celów i wiele, wiele innych rzeczy musisz zrobić, aby pokonać wszystkie trudy w odchudzaniu. Jeśli ważysz ponad 15 kg zgłoś się do eksperta – do mnie na m.klos@mataleo.eu

Kliknij TUTAJ

Jeśli naprawdę myślisz o takiej metamorfozie to po prostu napisz do mnie i w 3 miesiące zrobimy więcej niż ty sama w rok czasu!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk