Ćwiczenia na schudnięcie

cwiczenia-Na-Schudniecie-mataleo-gosia-klos

Bardzo wiele dziewczyn i kobiet, codziennie pyta mnie na naszym Fanpage – KochamFitness o jakiekolwiek ćwiczenia na schudnięcie. Czasami mam wrażenie, że osoby takie oczekują ode mnie złotych środków, to znaczy czegoś w rodzaju, weź pigułkę i schudniesz.

Od początku mojej pracy zawodowej jako Trener Osobisty w Wielkiej Brytanii, bardzo często spotykam się z niedowierzaniem. Niedowiarki takie najczęściej starają się doszukiwać wszystkiego, tylko nie ciężkiej pracy. Ostatnio nawet zdarzyła się sytuacja, gdy ktoś podejrzewał mnie, że odsysałam swój tłuszcz lub przeszłam operację plastyczną, bo to przecież nie jest możliwe ( w ich głowach), że można samodzielnie zgubić ponad 40 kilogramów.

A ja przecież każdemu powtarzam, że nasze ciało i nasza figura, zależy przede wszystkim od nas samych. To ty, każdego dnia podejmujesz decyzję, co kupić do jedzenia. To przecież ty, każdego dnia podejmujesz decyzję, co zjesz. Czy wykonasz kilka ćwiczeń, czy też znów usiądziesz przed telewizorem.

Podczas mojego przygotowania do zawodów, testowałam na sobie, wiele różnych diet i fantastycznych sposobów na schudnięcie. Ten czas był dla mnie przełomowy, ponieważ stworzyłam wówczas coś, co jak się później okazało, pomaga również setkom innych dziewczyn i kobiet.

Stworzyłam dietę, dzięki której Szybko, Łatwo i Bezpiecznie, możesz pozbyć się zbędnych kilogramów. Praktycznie każda osoba, która z niej skorzystała, może pochwalić się przed otoczeniem zgrabniejszym ciałem i większą energią witalną.

W późniejszym czasie stworzyłam również indywidualny tok treningowy, specjalnie dla osób, które preferują pracę z trenerem osobistym. Również w tym przypadku, praktycznie każda osoba, która stosuje się do moich zaleceń, osiąga znaczące sukcesy.

 

cwiczenia-Na-Schudniecie-mataleo-gosia-klosWracając jednak do tematu, czyli jakie są najskuteczniejsze ćwiczenia na schudnięcie, odpowiadam:

Absolutnie Najlepsze i Najskuteczniejsze Ćwiczenia Na Schudnięcie Na Świecie, To Ćwiczenia Systematyczne

Każdy z nas chciałby wypić herbatkę i schudnąć w jeden dzień a najlepiej w noc 🙂 Każdy z nas chciałby mieć smukłą i szczupłą figurę, bez najmniejszego wysiłku. Jednak podczas całego mojego życia nie znalazłam na swojej drodze, ani jednej osoby, która jednocześnie nic robiąc i miałaby sukcesy. W jakiejkolwiek dziedzinie życia. Czy jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, czy jeśli chodzi o związki między ludźmi, czy jeśli chodzi o jakąkolwiek sferę naszego życia, nie znam sposoby aby w tym samym czasie nic nie robić i jednocześnie osiągać sukcesy.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk