Trener Osobisty Anglia

??????????

Trener Osobisty Anglia – Chcesz poprawić swoją sylwetkę i samopoczucie? Ale brakuje Ci motywacji i przeraża Cię myśl o treningu w siłowni w tłumie ludzi, a zwłaszcza mężczyzn? A może potrzebujesz urozmaicenia w dotychczasowych treningach indywidualnych i chcesz spróbować czegoś nowego? Szukasz trenera personalnego w Anglii? ? Doskonale trafiłaś. Jestem trenerem osobistym. Zajmuję się szeroko pojętym treningiem personalnym, a moją specjalizacją są treningi dla kobiet.

Jeśli Marzysz o pięknej sylwetce, borykasz się ze zbędnym kilogramami, masz problemy z kręgosłupem lub po prostu chcesz odmienić swoje życie i poczuć się lepiej powinnaś oddać się w ręce trenera osobistego, w moje ręce! Proponuję Ci profesjonalne treningi dla kobiet oparte na treningu funkcjonalnym. Ze mną zrzucisz frustrujące Cię kilogramy i zmienisz rozmiar ubrań na mniejszy, jednocześnie poprawiając swoją sprawność i kondycję fizyczną. Ze mną nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ważne czy masz 18-naście, 30-ści czy 50 lat, czy jesteś nastolatką, mamą czy też babcią, zadbam o to żebyś osiągnęła zamierzone cele i odnalazła aktywność idealną dla siebie.

SZOK-stracila-24-kilogramy-i-minus-24-cm-w-pasie...mataleo-eu-gosia-klos

 

 

TRENINGI PERSONALNE DLA KOBIET

Kobiety różnią się od mężczyzn budową anatomiczną, składem ciała, gospodarką hormonalną, funkcjonowaniem układu krążenia oraz oddychania, a przede wszystkim psychiką. Przez wiele lat trenowałam z mężczyznami i wiem, że nie wszystkie super ćwiczenia są tak samo korzystne dla obu płci. Układając treningi dla kobiet zwracam uwagę na wszystkie różnice, a w szczególności na te najbardziej charakterystyczne:

Trener Osobisty Anglia

Większy udział tkanki tłuszczowej w składzie ciała kobiet oraz mniejsze zużycie tlenu w spoczynku i w czasie wysiłku skutkuje mniejszą podstawową i wysiłkową przemianą materii

Gospodarka hormonalna kobiet powoduje, że wykorzystanie tłuszczów podczas wysiłków o małej i średniej częstotliwości jest większe niż u mężczyzn
Inne miejsca odkładania się tkanki tłuszczowej

Trener Osobisty Anglia – Sfera psychiczna, która rzutuje na dobraniu aktywności fizycznej oraz sposobach motywacji – mężczyźni chętniej rywalizują, chcą się sprawdzić, a przy okazji dobrze wyglądać, kobietom natomiast bardziej zależy na wyglądzie i dobrym samopoczuciu
Wszystkie te czynniki powodują, że trening personalny dal kobiet powinien być inny niż dla mężczyzn, a ćwiczenia oporowe/siłowe dobrane tak by uwzględniały różnicę płci.

Wybierając mnie Gosie Klos na swojego Trenera Personalnego masz pewność, że dzięki odpowiednio-dobranym ćwiczeniom wymodelujesz sylwetkę i podkreślisz swoje kształty. Twoje Ciało nabierze jędrności i sprężystości, a samopoczucie wzrośnie nie tylko dzięki uzyskaniu wymarzonej figury, ale również pod wpływem endorfin wydzielających się podczas ćwiczeń. Pokażę Ci, że piękną sylwetkę można uzyskać na wiele sposobów, niekoniecznie ćwicząc na siłowniach pełnych spoconych mężczyzn.

Zapraszam na Twoją  pierwszą konsultację dietetyczno – treningową.

 Napisz lub Zadzwoń i umów się ze mną 😉

m.klos@btinternet.com

07825268743

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Trener Personalny Anglia

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk