Płaski Brzuch w Tydzień część 3

Plaski-Brzuch-w-Tydzien-czesc-3-mataleo-gosia-klos

Jak uzyskać płaski brzuch w tydzień część 3

Metoda 3 z 4: Ćwicz

  1. Zacznij od Cardio. Najskuteczniejsze w walce z tłuszczem brzucha są ćwiczenia cardio. Badania prowadzone na Uniwersytecie wykazały, że ćwiczenia aerobowe są najbardziej skutecznym sposobem, aby spalić tłuszcz trzewny głęboki z brzucha oraz że treningi aerobowe spalają 67% więcej kalorii niż sam tylko trening siłowy.
    Nawet Brytyjska służba zdrowia, na swojej stronie internetowej, również zachęca dorosłych, aby co najmniej 150 minut w tygodniu przeznaczyć na umiarkowaną aktywność tlenową (szybki marsz, pływanie) lub 75 minut w tygodniu na energiczne ćwiczenia tlenowe (bieganie)
  2. Wykonuj brzuszki. Zawodowi trenerzy chyba nigdy nie dojdą do zgody, co jest najlepszym sposobem, aby uzyskać płaski brzuch. W jednym wszyscy zgadzają się solidarnie. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, musisz pracować mięśniami z przodu i z boku brzucha.Brzuszki izometryczne. Połóż się na plecach z nogami ułożonymi pod kątem prostym w kolanach i biodrach, na kanapie lub krześle. Ręce połóż za uszami. Staraj się unosić głowę i łopatki maksymalnie wysoko do góry, aż ramiona dotkną kolan. Następnie wolno wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj trzy serie po 5-15 powtórzeń, z 30 sekundowym odpoczynkiem między seriami.

    Plaski-Brzuch-w-Tydzien-czesc-2-mataleo-Gosia-KlosNożyce. Połóż się na plecach. Nogi proste leżą na podłodze, ręce wzdłuż ciała, aby dłonie oparte były o podłogę. Unieś 10cm nad ziemię pięty i wykonuj poprzeczne ruchy nogami, podobnie jak pracują nożyczki. Wykonaj 1-3 serii po 5-15 powtórzeń z 30 sekundową przerwą na odpoczynek, między seriami.

  3. Pracuj nad całością. Pisząc całość, mam tu na myśli mięśnie brzucha i mięśnie dolne pleców, miednicy i bioder. To jest ponad 15 mięśni 🙂 Jeśli zależy ci na płaskim brzuchu, musisz wykonywać wszystkie ćwiczenia, których celem są wszystkie mięśnie.
  4. Połóż się na lewym boku z łokciem ułożonym bezpośrednio pod ramieniem i nogami ułożonymi jedna na drugiej. Połóż prawą dłoń na lewym ramieniu lub na prawym biodrze. Unieś biodra od podłogi, aby ciało było oparte na łokciu i stopach, tworząc prostą linię. Wytrzymaj przez 30 do 45 sekund. Powtórz to samo na drogiej stronie.
    Jeśli nie możesz wytrzymać 30 do 45 sekund, staraj się wytrzymać tak długo, jak to tylko możliwe.

Zobacz też poprzednie artykuły z serii

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk