Zrób to jedno ćwiczenie aby szybko stracić tłuszcz – Gosia Klos

Zrób to jedno ćwiczenie aby szybko stracić tłuszcz – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Najlepszym sposobem na szybką utratę i ujędrnienie mięśni ciała, jest wybranie jednego skutecznego ćwiczenia i trzymanie się go przez miesiąc czasu.

Chciałabym opisać te ćwiczenie  „odwróconej deski”, które nie jest jeszcze tak popularne jak zwykła deska, ale jest równie przydatne i skuteczne.

Jak wykonać to ćwiczenie:

:Usiądź na podłodze i wyprostuj nogi przed sobą. Połóż dłonie na podłodze dłońmi do dołu i rozsuń palce, aby uzyskać maksymalne wsparcie.
Pochyl się do przodu o 45 ° do podłogi. Połóż dłonie za pośladkami, tak aby ramiona tworzyły prostą linię od ramion w dół.
Trzymaj swoje ciało rękami i piętami, jednocześnie unosząc pośladki.
Podnieś tułów, nogi i pośladki, aż utworzą prostą linię, tak jak w przypadku zwykłej deski.
Napnij mięśnie brzucha i wciągnij brzuch podczas ruchu tułowia.
Utrzymaj tę pozycję przez 15-60 sekund.
Powoli opuść ciało na podłogę.

Ćwiczenie

Efekty:

1.Jędrne pośladki i nogi. W porównaniu ze zwykłą deską, odwrotna deska znacznie bardziej pracuje na  pośladki i łydki.
2.Poprawia metabolizm. Kiedy kiedy tylko deskę, kalorie spalają się jeszcze szybciej niż w przypadku ćwiczeń dynamicznych. Zauważono, że większość osób ćwiczących tę deskę nie ma problemów z metabolizmem.
3.Doskonały kręgosłup. Odwrócona deska gwarantuje poprawę postawy podczas używania mięśni, które pomagają utrzymać proste plecy. Jest to szczególnie ważne dla pracowników biurowych.
4.Ulga od bólu i skurczów pleców. Wykonując deskę odwrotną co najmniej 3-4 razy w tygodniu, pozbędziesz się bólów pleców i skurczów. 5.Zarówno odwrócone, jak i regularne deski skutecznie działają na odpowiedzialne mięśnie.
6.Płaskie mięśnie brzucha i nie tylko. Ważne jest, aby nie obniżać miednicy ani nie odrzucać głowy, a plecy powinny być proste. Odwrócona deska wzmacnia ramiona, brzuch i nogi, a także rozciąga mięśnie ramion.

Kliknij tutaj po współpracę!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk