Zrób te ćwiczenia Przed Snem – Wyzwanie 20 Dni – Gosia Klos

Zrób te ćwiczenia przed Snem

Zrób te ćwiczenia Przed Snem – Wyzwanie 20 Dni – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Nasze ciało jest naszą jedyną własnością, która pozostaje z nami od urodzenia aż do ostatniego oddechu, więc sprawiedliwe jest, abyśmy dobrze o nie dbali, wzmacniając je i tonizując, aby działały jak dobrze naoliwiona maszyna.

Poniżej znajdziesz 3 ćwiczenia, które możesz wykonywać przez 20 dni codziennie przed snem aby wzmocnić mięśnie brzucha, pośladki i wzmocnić plecy. Postępuj zgodnie z tą rutyną i obserwuj, jak twoje ciało zmienia się na twoich oczach.

Poprowadzę Cię przez podstawowe ruchy tych ćwiczeń, dzięki czemu możesz przywitać się z silniejszym, sprawniejszym w ciągu tych 20 dni. Zajmie ci to 15 min.

1.Wznosy do góry.

Jak to zrobić: Po prostu połóż się na podłodze lub na macie do jogi, z ugiętymi kolanami i ramionami u boku. Teraz podnieś biodra, tak aby ciało tworzyło kąt prosty od ramion i kolan do stóp. Zatrzymaj się w tej pozycji na 10 sekund, aby spiąć pośladki, a następnie wróć do pozycji wyjściowej.

Wykonaj 2 zestawy po 10 powtórzeń dla tego. Na czym to działa: jest to pojedynczy ruch, który zadziała na mięśnie brzucha, pośladków i ścięgien podkolanowych. Jeśli nigdy wcześniej nie wykonywałaś tego ruchu, czas zacząć teraz, ponieważ wzmacnia on całą dolną część ciała.

Ćwiczenia na pośladki

2.Wznosy nóg do góry

Jak to zrobić: Połóż się płasko na ziemi z dłońmi umieszczonymi dłońmi pod pośladkami. Teraz podnieś nogi prostopadle do ziemi, a następnie opuść je do dołu, ale zrób to, nie pozwalając piętom dotykać ziemi. Zacznij od jednej serii 12 powtórzeń i stopniowo zwiększaj liczbę powtórzeń, gdy twoje ciało staje się silniejsze.

Na czym to polega: Unoszenie nóg w pozycji leżącej jest jednym z najskuteczniejszych ćwiczeń na mięśnie brzucha. To jeden z najprostszych, a jednocześnie transformacyjnych ruchów, jakie możesz wykonać.

Wznosy do góry nóg

3. Podnoszenie hantli w bok

Jak to zrobić: stań prosto z napiętymi mięśniami klatki piersiowej, ramionami odchylonymi do tyłu i dłońmi skierowanymi do boku. Teraz powoli unieś ręce na bok, a następnie przenieś je z powrotem do pozycji wyjściowej. Możesz rozpocząć to ćwiczenie od około 10 powtórzeń, a następnie stopniowo zwiększać liczbę.

Na czym to działa: Ten ruch wzmacnia górną część ciała, jest również najlepszym ćwiczeniem do wzmacniania mięśni barków i pleców.

Jak to zrobić: stań prosto z napiętymi mięśniami klatki piersiowej, ramionami odchylonymi do tyłu i dłońmi skierowanymi do siebie. Teraz powoli unieś ręce na boki, aż dotkną ramion, a następnie przenieś je z powrotem do pozycji wyjściowej. Możesz rozpocząć to ćwiczenie od około 10 powtórzeń, a następnie stopniowo zwiększać liczbę.  Na czym to działa: Ten ruch wzmacnia górną część ciała, jest również najlepszym ćwiczeniem do wzmacniania mięśni ramion i pleców.  Jakie inne ruchy mocy wykonujesz, aby pozostać w formie? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Jakie inne ruchy mocy wykonujesz, aby pozostać w formie? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk