Zobacz gdzie Twoje ciało gromadzi najwięcej tłuszczu – Gosia Klos

ZOBACZ GDZIE TWOJE CIAŁO GROMADZI NAJWIĘCEJ TŁUSZCZU I JAK SIĘ GO POZBYĆ.

Sprawdź do której grupy ludzi należysz nawiązując do stylu życia i jak rozwiązać ten problem:

1) Otyłość spowodowana przez żywność. Ten typ otyłości jest najbardziej rozpowszechnionym typem na świecie. Powodowana jest ona nadmierną ilością cukrów w diecie, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ćwicz przynajmniej 30 min dziennie, na czczo.

2) Otyłość spowodowana przez stres.
Ten typ otyłości spowodowany jest przez leki, stres i depresje. Ludzie, którzy cierpią na tego typu schorzenie najczęściej leczą swoja depresje słodyczami. Najważniejszą rzeczą którą musisz zrobić, aby schudnąć jest dążenie do samokontroli i nigdy nie pozwól, aby słodycze przejęły nad tobą kontrole w czasie stresu.

3) Problem otyłości, której powodem są nieregularne posiłki.
Mając nieregularną codzienność, jedząc nieregularnie posiłki, o różnej wielkości, osoby przyczyniają się nadmiernej otyłości. Rozwiązaniem tego problemu, będzie usystematyzowanie dnia codziennego, a przede wszystkim wyregulowanie posiłków, które powinny być takiej samej wielkości, wartości kalorycznej, a przede wszystkim, o regularnych porach w ciągu dnia.

4) Otyłość spowodowana przez zbyt wolny metabolizm.
Osoby z tego typu problemem, narzekają na  wzdęcia, czują się ociężali, miewają uczucie balona w brzuchu. Osoby, które spożywają alkohol lub maja problemy z oddychaniem są bardziej podatne na tego typu otyłość. Najlepsza rzeczą, która możesz zrobić to unikać alkoholu i przejść na dietę bogata w warzywa i owoce. 

5)Otyłość spowodowana złym krążeniem.
Tego typu otyłość jest zazwyczaj uwarunkowana genetycznie ale możne również wystąpić u kobiet w ciąży oraz u osób które są podatne na obrzęki nóg. Receptą na to może być aktywny styl życia, czyli ćwiczenia, bieganie, wchodzenie po schodach itp.

6)Otyłość spowodowana brakiem aktywności fizycznej.
Ten typ otyłości dotyka największa ilość populacji, osób, które maja prace siedzącą, gdzie spędza najmniej 8 godzin dziennie. Aby zwalczyć nadmierna nadwagę, musisz indywidualnie lub pod okiem trenera stopniowo zmienić swą codzienność, wprowadzając ćwiczenia najmniej 3 razy w tygodniu.

Jeśli chcałabyś umówic się na konsultacje online lub konsultacja osobista w UK zadzwoń do mnie 07825268743. Razem zrobimy to szybcjiej 😉

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Trener Osobist i Dietetyk

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk