Zobacz co się stanie jak Wypijesz ten napój – Efekt jest Zaskakujący

Zobacz co się stanie jak Wypijesz ten napój – Efekt jest Zaskakujący

Oczyszczanie jelit to jedne z najgorętszych dzisiejszych trendów zdrowotnych. Zaleca się oczyszczanie na jelita, od detoksykacji skóry (bez nabiału, bez węglowodanów) po zwiększenie energii (bez kofeiny i węglowodanów przez 10 dni). Ale niektóre z najpopularniejszych środków czyszczących mają na celu detoksykację okrężnicy.

Oczyszczanie okrężnicy datuje się na starożytną Grecję, kiedy ludzie stosowali oczyszczanie, aby pozbyć się nadmiaru śluzu i niestrawionego jedzenia.

W XXI wieku niektórzy nadal wierzą, że oczyszczanie jelita grubego leczy objawy zmęczenia, bólu głowy, niskiego poziomu energii i przyrostu masy ciała. Istnieją również dowody na to, że jelita wpływają na układ nerwowy, a zatem oczyszczanie okrężnicy może przynieść pozytywne korzyści, takie jak lepsze nastawienie psychiczne i silniejszy układ odpornościowy.

Zacznij dzień od napoju miodowego aby oczyścić jelita aby dzień był zrównoważnony i świeży. Ugotuj szklankę wody dodając 2 łyżeczki nierafinowanego octu jabłkowego, W trakcie gotowania dodaj 1 łyżeczkę miodu. Po wymieszaniu super zdrowego, surowego organicznego miodu z ciepłą wodą i roztworem octu jabłkowego wszystko gotowe.

Napój zaleca się pić każdego ranka przed śniadaniem. To całkowicie podniesie poziom energii, naprawdę pomoże układowi trawiennemu i naprawdę pomoże zrównoważyć organizm”.

Fajnie jest dodać do porannej rutyny trening 20 minutowy. Efekty będą murowane. Spróbuj odstawić ciasteczka czy produkty mączne i zobaczysz pierwsze efekty już na sylwestra, a jak dociągniesz ten sposób do marca to na wiosnę będzie ogień.

Kliknij tutaj po taki trening.

Czy używasz środków oczyszczających? Opowiedz nam o swojej porannej rutynie i UDOSTĘPNIJ ten artykuł w mediach społecznościowych!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk