Zjedz Pizzę i Chudnij – Zobacz Jak To Zrobić – Zobacz Metamorfozę

Ta Pizza pomoże Ci schudnąć

Zjedz Pizzę i Chudnij – Zobacz Jak To Zrobić – Zobacz Metamorfozę

Nareszcie wasze marzenia się spełniły! Badanie opublikowane w Men’s Health ujawniło, że jedzenie pizzy pomaga schudnąć. Nie, to nie jest żart. Ważne jest, aby wiedzieć, jak i kiedy jeść pizzę.

Wszyscy chcemy być w dobrej formie, ale w rzeczywistości dieta jest dla wielu z nas koszmarem. Rezygnacja z wielu naszych ulubionych potraw jest prawie nie do pomyślenia … aż do teraz. Badania z Portugalii opublikowane w Men’s Health pokazują, że ludzie, którzy raz w tygodniu biorą „dzień wolny” i jedzą pizzę, lody lub inne potrawy dla przyjemności, są bardziej zmotywowani i bardziej zaangażowani w realizację planu odchudzania.

W badaniu porównano dwie grupy osób na diecie 10500 kalorii tygodniowo. Dietetycy z drugiej grupy mogli jeść, co chcieli w niedziele. Nie było dużej różnicy w utracie wagi przez obie grupy, ale uczestnicy, którzy wzięli dzień wolny, byli szczęśliwsi i bardziej zmotywowani do przestrzegania diety.

I ja mogę to potwierdzić bo u mnie moje podopieczne właśnie robia sobie takie wolne od diety i jedzą na co mają ochotę np. pizza. Kliknij tutaj po taką współpracę.

Oznacza to, że jeśli myślisz o odchudzaniu, wyznacz jeden dzień w tygodniu na posiłki dla przyjemności. Ważne jest, aby trzymać się dziennych (lub tygodniowych) kalorii i nie przejadać się, ćwiczyć 5 razy w tygodniu.

I tak właśnie z Kasią zrobiłam. Ćwiczymy razem on-line skype 4 razy w tygodniu. Schudła już 22 kg i ciśniemy dalej. Dieta jest indywidualna, ale raz w tygodniu pozwoli sobie na małe co nieco. Czyli kto co lubi i jest to zazwyczaj w niedziele. Jak przychodzi poniedziałek to dajemy czadu na takich zajęciach 1 na 1 przez kamerkę. 51 lat a tak smiga na setepie, że czasami mam wrażenie, że będzie fruwać do góry.

Tak działa na nią niedzielna pizza lub małe co nieco.

 

Metamorfoza, https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg, Dieta, Trening online

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk