Zjedz Pizzę i Chudnij - Zobacz Jak To Zrobić - Gosia Klos - Klos


Kup Dietę i Trening

Zjedz Pizzę i Chudnij – Zobacz Jak To Zrobić – Zobacz Metamorfozę

Nareszcie wasze marzenia się spełniły! Badanie opublikowane w Men’s Health ujawniło, że jedzenie pizzy pomaga schudnąć. Nie, to nie jest żart. Ważne jest, aby wiedzieć, jak i kiedy jeść pizzę.

Wszyscy chcemy być w dobrej formie, ale w rzeczywistości dieta jest dla wielu z nas koszmarem. Rezygnacja z wielu naszych ulubionych potraw jest prawie nie do pomyślenia … aż do teraz. Badania z Portugalii opublikowane w Men’s Health pokazują, że ludzie, którzy raz w tygodniu biorą „dzień wolny” i jedzą pizzę, lody lub inne potrawy dla przyjemności, są bardziej zmotywowani i bardziej zaangażowani w realizację planu odchudzania.

W badaniu porównano dwie grupy osób na diecie 10500 kalorii tygodniowo. Dietetycy z drugiej grupy mogli jeść, co chcieli w niedziele. Nie było dużej różnicy w utracie wagi przez obie grupy, ale uczestnicy, którzy wzięli dzień wolny, byli szczęśliwsi i bardziej zmotywowani do przestrzegania diety.

I ja mogę to potwierdzić bo u mnie moje podopieczne właśnie robia sobie takie wolne od diety i jedzą na co mają ochotę np. pizza. Kliknij tutaj po taką współpracę.

Oznacza to, że jeśli myślisz o odchudzaniu, wyznacz jeden dzień w tygodniu na posiłki dla przyjemności. Ważne jest, aby trzymać się dziennych (lub tygodniowych) kalorii i nie przejadać się, ćwiczyć 5 razy w tygodniu.

I tak właśnie z Kasią zrobiłam. Ćwiczymy razem on-line skype 4 razy w tygodniu. Schudła już 22 kg i ciśniemy dalej. Dieta jest indywidualna, ale raz w tygodniu pozwoli sobie na małe co nieco. Czyli kto co lubi i jest to zazwyczaj w niedziele. Jak przychodzi poniedziałek to dajemy czadu na takich zajęciach 1 na 1 przez kamerkę. 51 lat a tak smiga na setepie, że czasami mam wrażenie, że będzie fruwać do góry.

Tak działa na nią niedzielna pizza lub małe co nieco.

 

Metamorfoza, Gosia Klos, Dieta, Trening online

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: