Żegnajcie oponki i boczki

Metamorfozy2

Żegnajcie oponki i boczki.  Na dobry początek dnia, kolejna moja podopieczna Alexandra. Pracujemy razem od paru tygodni. Z Aleksandrą Trenujemy w domu z obciążeniem i stosuje się do żywienia, które jej rozpisałam. Żegnajcie oponki i boczki! Witamy jędrne i zdrowe ciało. To dopiero początek naszej współpracy. Pamiętajcie, że formę na lato robimy zimą, a nie miesiąc przed wakacjami.

Aleksandra W

Oferuję Kompleksową opiekę w zakresie układania diety, prowadzenia treningów oraz monitorowania na bieżąco efektów i motywowania do dalszej pracy nad kondycją i sylwetką. Wykorzystuję elementy treningu funkcjonalnego, który zapewnia piękną wyrzezbioną sylwetkę, przyczyniając się również do  poprawy ogólnej sprawności. Na początek prowadzę treningi w systemie obwodowym, które zapewniają utratę tkanki tłuszczowej bez nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej.  Współpracuję z osobami walczącymi o zdrową sylwetkę koncentrując się na zmianie sposobu myślenia o aktywności fizycznej zachęcając do  zmiany stylu życia na bardziej aktywny. W samym 2015 roku pomogłam ponad 200 osobom  pozbyć się utraty tkanki tłuszczowej. Staram się aby sport i zdrowy sposób żywienia stał się waszą pasją i nieodłącznym elementem dnia codziennego.  

Ja nigdy swoim podopiecznym nie obiecuje, że będzie łatwo! Ja zawszę mogę obiecać, że będzie warto. 

Jeśli ty chciałabyś podjąć ze mną współpracę napisz do mnie. Nie czekaj do wiosny.  Aby rewelacyjnie wyglądać podczas lata, pracę nad sobą trzeba zacząć już teraz. Chcieć to móc! 

m.klos@mataleo.eu

07825268743  – Wielka Brytania

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk