Zalety i Wady Skutecznego Treningu

zalety treningu siłowego

Zalety i Wady Skutecznego Treningu. Czy nie masz czasu na siłownię, ale nadal chcesz schudnąć i ujędrnić swoje ciało? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to ten artykuł jest dla Ciebie. Ćwiczenia w domu mogą być świetnym sposobem dla zapracowanych osób na poprawę formy i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Jednak jeśli chodzi o treningi domowe, niektóre osoby popełniają błędy, które uniemożliwiają im osiągnięcie celów fitness.

Napisz do mnie po takie wsparcie i zacznij dbać o siebie beż kontuzji.

Czy chcesz mieć pewność, że nadal będziesz wykonywać skutecznie jak najwięcej z domowych treningów? W tym artykule chcę  pokazać Ci kilka rzeczy do zrobienia. Jeśli chcesz, aby treningi domowe były efektywne, skorzystaj z tych wskazówek. Czy jesteś zainteresowana? Przewiń w dół, aby przeczytać te wskazówki już teraz.

Zrób: Oczyść powietrze w domu.

Eksperci ds. Zdrowia twierdzą, że powietrze w pomieszczeniu jest bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Podczas ćwiczeń wdychasz więcej przez usta, które nie mogą filtrować powietrza tak dobrze, jak nos. Dlatego ważne jest, aby oczyścić powietrze w domu.

Nie: ćwicz w domowych ubraniach.

Domowe ubrania sprawiają, że czujesz się zrelaksowana i wypoczęta. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swój domowy trening, powinnaś na ćwiczenia zakładać strój sportowy.

Zrób: Upewnij się, że masz wystarczająco dużo wolnego miejsca w pomieszczeniu, w którym ćwiczysz

Jeśli chcesz czuć się komfortowo podczas ćwiczeń, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca wokół siebie.

Nie myśl, że potrzebujesz specjalnego sprzętu.

Istnieje wiele domowych treningów, które możesz wykonywać bez specjalnego sprzętu. Aby nabrać formy i siły, możesz ćwiczyć z własną masą ciała. Tak ćwiczymy z moimi paniami, czasami bez przyrządu i skutecznie.

Zrób: Zaplanuj treningi domowe z wyprzedzeniem.

Planowanie jest kluczem do sukcesu. Stwórz plan ćwiczeń w domu na jeden miesiąc, a będziesz w stanie uzyskać świetne wyniki. Jeśli nie wiesz jak to zrobić zapraszam cię do współpracy treningi wirtualne.

Nie: skupiaj się na wadze, a nad powtórzeniami.

Jeśli wykonujesz trening siłowy, rób wiele  powtórzeń. Jeśli chcesz budować mięśnie i spalać tłuszcz, wykonaj 20 powtórzeń.

Zrób; Ćwicz te ćwiczenia, które potrafisz.

Nie wykonuj ćwiczeń z internetu czy gazet jeśli tego nie potrafisz. Dużo kobiet trafia do mnie z kontuzjami, bo chciały coś innego dodać. O kontuzje jest łato, gorzej pózniej wyjść i naprawić kolana, plecy czy bark.

Napisz do mnie po takie wsparcie i zacznij dbać o siebie beż kontuzji.

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, udostępniając im ten artykuł i daj mi znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk