Wyzwanie 30 Dni na ABS – Spalamy Boczki

trening na brzuch i pośladki

Wyzwanie 30 Dni na ABS – Spalamy Boczki. Kobiecy brzuszek i tyłek wyróżnia się spośród najbardziej atrakcyjnych części jej ciała. Posiadanie gorącego i atrakcyjnego tyłka wraz z pięknym brzuchem  jest jednym z celów wellness wszystkich pań.

Każda kobieta lubi przechadzać się po pokoju lub przed mężczyzną z pięknym brzuchem czy jędrnymi pośladami.  Ten atrakcyjny strój kąpielowy musi być osiągnięty poprzez przyzwoitą rutynę treningową i reżim diety.

Całkowicie zmienisz swoje ciało i podniesiesz swoje wellness w 30 dni. Wykonasz kilka powtórzeń w domu, w pracy i wszędzie tam, gdzie masz wolny czas, powtarzając całe ćwiczenie, krok po kroku.

W tym ćwiczeniu wykonaj przez 30 dni ćwiczeń na pośladki i abs!

1. Podnoszenie nóg – 30 sekund na każdą nogę

– Połóż się na plecach. Połóż dłonie na podłodze obok ciebie. Podnieś nogi z ziemi do góry.

– Trzymaj kolana ugięte podczas ćwiczeń. Przytrzymaj przez 30 sekund nogi na dole lub tak długo, jak możesz .

– Wróć do pozycji początkowej (Zrób wdech podczas podnoszenia nóg do góry). Możesz tez nogi zrobić na zmianę prawa i lewa.

2. Wspinacze górscy – 30 sek.

– Rozpocznij w pozycji push-up, utrzymując swoją wagę, ręce i palce w jednej lini. Napinając kolano i biodro, przynieś jedną nogę aż do punktu, w którym kolano znajduje się pod biodrem. To będzie twoja pozycja początkowa.

– Wyraźnie odwróć miejsca swoich nóg, rozszerzając skręconą nogę aż do momentu, w którym noga jest wyprostowana i wzmocniona przez palec u nogi, a drugą stopą podnosząc biodro i zgięte kolano. Zrób naprzemiennie ćwiczenie przez 20-30 sekund.

3. Skoki do góry – 20 powtórzeń.

– Pozostań przy swoich stopach na szerokości bioder.  Zacznij od konsekwentnego przysiadu, w tym momencie zacznij angażować ramiona i podskakiwać gwałtownie.

– Po wylądowaniu spuść ciało ponownie do pozycji przysiadu, aby zakończyć jedno powtórzenie. Ląduj tak dyskretnie, jak można się tego spodziewać w okolicznościach, które wymagają kontroli.

– Zrób 10 powtórzeń.

Po takim krótkim treningu na pewno poczujesz wzmocnienie ciała, nóg, pośladków i ramion. To idealny początek dla ciebie. 3 ćwiczenie możesz zrobić jako rozgrzewka. Teraz wstań od komputera i spróbuj te ćwiczenia. Na mojej stronie w sekcji Video jest o wiele więcej fajnych zestawów ćwiczeń. Weż się w garść i zakończ ten rok zaczynając nowym treningiem.

Po więcej informacji na temat współpracy napisz na 

m.klos@mataleo.eu 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk