Wygraj z cellulitem i spełniaj marzenia – Fitness Bikini

Fitness Bikini

Wygraj z cellulitem i spełniaj marzenia – Fitness Bikini. Kochani emocje jeszcze nie opadły, a tu dam wam kolejne woow 👍 bardzo i to ogrom pracy przez rok czasu 💗 nikt nie ma idealnej sylwetki aby wystąpić na zawodach 👍 Sami widzicie, że z moim doświadczeniem, a Agi pracą można spełniać swoje marzenia 😘

Współpraca pod zawody Fitness Bikini Kliknij TUTAJ!

Agnieszka zmagała się z ogromnym problemem z cellulitem jak i powrót skóry po odchudzaniu. Zgłosiła się do mnie rok temu z prośbą o pomoc w uzyskaniu pięknej sylwetki, a dopiero pózniej zaproponowałam jej wystąpienie na scenie Fitness Bikini.

Po drodze w przygotowaniach do zawodów Fitness bIkini jest zawsze sporo problemów i dużo dziewczyn nie daje rade dotrzeć do końca z różnych powodów np; większa praca na siłowni. Przed zawodami ćwiczymy więcej i mamy bilans ujemny każdego posiłku więc jest mega ciężko.

Bez osoby motywującej – Trenera i Dietetyka nie dasz rady. Ja ze swoimi zawodniczkami zawsze jestem na zawodach i zawsze wspieram moje zawodniczki. 7 godzin przed wystąpieniem jak najtrudniej i musi być taka osoba, która poprawi toner, przypomni pozowanie i odpowie na każe pytanie…oczywiście da kopa w tyłek, bo już nie jedna dziewczyna była w takim stresie, że nie chciała wystąpić.

Treningi z Agnieszką prowadziłyśmy wirtualnie na Skype 4 razy w tygodniu nie wychodząc z domu. Pózniej przeszłyśmy na siłownie też ćwicząc wirtualnie Skype. Jedynie co musisz mieć ze sobą to słuchawki bez przewodowe. Ustawiasz telefon w odpowiednim miejscu i ćwiczymy.

Waga tutaj na zdjęciach to różnica 6 kg. Zbudowałyśmy mięśnie i cellulit znikł, a przede wszystkim Agnieszka jest bardziej pewna siebie i spełniła marzenia. Waga nie jest najważniejsza tylko centymetry i lustro. Nie ładuje nigdy moje podopieczne liczeniem kalorii tylko uczę jak się odzywać co łączyć z czym.

Jak dobrze wiecie, już w tym tygodniu uruchamiam Akademie Kocham Fitness za 1 zł na której się dowiecie np; jak ćwiczyć poprawcie, jak schudnąć, jak się odżywiać itd.

Wirtualny trener to rewelacyjna sprawa jeśli ktoś nie ma za dużo pieniążków, a chce poćwiczyć ze specjalistą, bo taki trener osobisty to kosztuje masa pieniążków, a jednak możesz u mnie zaoszczędzić kupe pieniędzy. Taki trener też widzi co robisz na siłowni czy w domu, taki trener zmotywuje i będzię z tobą na żywo podczas treningu.

Twoja siła i Twój charakter pozwoliło ci dojść do samego końca i stanąć na na ogromnej scenie NAC-UK Manchester 👌

Moja wiedza i doświadczenie pozwoliło na zbudowanie sylwetki, o której nawet nie śniłaś 💪👍 

Nad sukcesem pracuje zawsze sztab ludzi  bez których na pewno nie byłabyś w stanie zrobić formy swojego życia 💗 Jestem z ciebie dumna i życzę ci dalszych sukcesów 👌💪🔥

Współpraca pod zawody Fitness Bikini Kliknij TUTAJ!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk