Jak pozbyć się złogów z jelit i schudnąć -10 kg

jelita

Jak pozbyć się złogów z jelit i schudnąć -10 kg. Nie od dawna wiadomo, że aby zacząć odchudzanie musisz na początek zacząć ćwiczyć i pozbyć się złogów z jelit. Murowane jest, że zgubisz 10 kg w szybkim tępie.

Pamiętaj, że to jest tylko oczyszczanie i trzeba dodać do tego odpowiedni trening, a jeśli ważysz po wyżej 90 kg same napoje nie pomogą, czy oczyszczanie. jelit. Musi to być kontrolowane przez osobę, która wie co robi i ma sukcesy swoich klientów.

Dołącz do Akademi Kocham Fitness

Kiedy ważysz 90 kg i schudniesz 30 kg czy zastanawiałaś się co się dzieje ze skórą na twoim ciele? Wiele kobiet pisze do mnie, że schudły dużo kilogramów po samych dietach czy oczyszczaniach, nie dodając do tego treningu. Ciała wyglądają bardzo luznie, szczególnie brzuch i nogi.

Wtedy jest krzyk i lament, że schudłam. ale ciało i tak nie wygląda idealnie, bo wszystko jet wiotkie. Nie ma mięśni delikatnych, a oponka została, ale teraz wisi, a nie stoi. I znowu trzeba wykonać kolejną pracę aby naprawić i ujędrnić brzuch.

Zanim kupicie jakieś oczyszczanie w internecie lub diety, zastanów się co będzie się działo z twoim ciałem czy skórą za 3 miesiące. Ja wiem co, a tobie to muszę uświadamiać, że nawet jak schudniesz to nie będziesz wyglądać atrakcyjnie.

Prowadzę kobiety od 19 lat i nie jedno zdjęcie widziałam po odchudzaniu na dietach cud i koktajlach. Pózniej ja muszę to wszystko naprawiać, a czasami to pozostaje umówić się do chirurga, bo ja juz nic nie poradzę…i kolejna kasa bezmyślnie jet wydana.image1.jpeg

Trenuje już wiele lat i wiem, że bez treningów bym sobie nie poradziała ze swoim ciałem. Jest jędrna i skóra mi nigdzie nie wisi. Od jakiegoś czasu 2 tygodnie unikam mięsa czerwonego i piersi z kuraczaka ( raz na tydzień ). Jem za to dużo ryb warzyw i owoców, bez sosów czy cukru. I to jest moje orzyszanie. Oczywiście ćwiczę 4 razy w tygodniu i zobaczcie co się stało z moją skórą, oczami czy dekoltem…tak jest z moim całym ciałem.

Bez treningów nie wyglądałabym tak jak wyglądam teraz. Ty też tak możesz wyglądać, a jeśli nie wiesz jak to zrobić zacznij ze mną współpracę i nie czekaj do stycznia.

Dołącz do Akademi Kocham Fitness

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk