WYELIMINUJ 10 KG ODPADÓW Z JELITA NA KONIEC DNIA

10 kg oczyść swoje jelita

WYELIMINUJ 10 KG ODPADÓW Z JELITA NA KONIEC DNIA.

Wiele osób cierpi na chroniczne zaparcia, zespół jelita drażliwego, nieszczelne jelita i inne problemy z układem pokarmowym. Ponieważ okrężnica ma ważne zadanie polegające na eliminowaniu odpadów, ważne jest, aby zapewnić jej płynne działanie.

Dlatego nasze ciało od czasu do czasu rozpaczliwie potrzebuje oczyszczenia. Szczególnie teraz, gdy żyjemy w społeczeństwie, w którym wszędzie otaczają nas toksyny, nawet w jedzeniu. Mogą pojawić się problemy zdrowotne, które wskazują, że nasze ciało jest pełne toksyn i że nasze jelita wymagają oczyszczenia. Są to: ciągłe zaparcia, zaburzenia metabolizmu, nadwaga, choroby nerek i wątroby, artretyzm, niezdrowa skóra, włosy i paznokcie, a nawet nowotwory.

W medycynie istnieje metoda zwana lewatywą, w której do odbytu wstrzykuje się płyn w celu oczyszczenia jelit. Jednak ta metoda może być szkodliwa dla flory znajdującej się w jelitach i jest dość droga.

Ja mam dla Ciebie NATURALNY SPOSÓB CZYSZCZENIA JELITA Z KUMULOWANYCH TOKSYN!

Ten naturalny zabieg normalizuje eliminację toksyn, metabolizm lipidów, obniża poziom cholesterolu, usprawnia proces spalania tkanki tłuszczowej oraz reguluje wagę ciała.

Wskazania:

– wahania metabolizmu lipidów, nadmierna masa ciała

– zapalenie żołądka, zapalenie okrężnicy, wrzody żołądka

– choroby dróg moczowych, zapalenie górnych dróg oddechowych, zapalenie pęcherza moczowego

Wszystko, czego będziesz potrzebować, to:

– Świeżo wyciskany sok z cytryny
– Dwie łyżki syropu klonowego
– ½ łyżeczki pieprzu cayenne
– pół szklanki wody

Gdy masz już gotowe składniki, po prostu dobrze je wymieszaj i wypij na pusty żołądek, przynajmniej w ciągu dwóch tygodni. Efekt, który zaobserwujesz, będzie dramatyczny, możemy ci to obiecać.

Fakt, że próbujesz pozbyć się wszystkich odpadów z okrężnicy, nie oznacza, że powinniście głodować. Wręcz przeciwnie, aby mieć wystarczająco dużo siły, aby wykonywać swoje codzienne czynności, należy się odpowiednio odżywiać i trenować 3 razy w tygodniu.

Zapraszam do współpracy kliknij tutaj.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk