Woda alkaliczna równoważy poziom pH organizmu – Ważne Porady

woda ph i jej właściwości

Woda alkaliczna równoważy poziom pH organizmu – Ważne Porady. Obecnie rak jest jedną z najbardziej śmiertelnych chorób na świecie. Jest to stale zagrożenie dla nas wszystkich. Być może jednak słyszałaś coś podobnego, że rak nie może się rozwijać w środowisku zasadowym. Dlatego jestem tu dzisiaj, aby przedstawić wam alkaliczną wodę, która może być naturalnym cudem, jeśli chodzi o raka.

Wyjaśnię trochę, zanim przedstawię wam przepis. Skala wartości pH (potencjalnego wodoru) zaczyna się od zera, a kończy na 17, a więc 7 jest neutralnym środkiem. Substancje o wartości niższej niż 7 są kwaśne, podczas gdy wszystko powyżej 7 ma odczyn zasadowy.

Woda z kranu, którą pijemy, zawiera dużo hormonów, chloru, antybiotyków i kilku metali. Wszystko to trafia do naszego ciała wkrótce po spożyciu wody. Dlatego ta woda osłabi układ odpornościowy i może prowadzić do wielu chorób. Jeśli ciało stanie się kwaśne, można doświadczyć problemów z trawieniem, przyrostem masy ciała, niskim poziomem energii, zmęczeniem i innymi efektami ubocznymi.

Jeśli jednak spożywasz czystą wodę, w połączeniu ze świeżymi i organicznymi warzywami, zachowasz zdrową równowagę alkaliczno-kwasową w systemie. Ponadto unikniemy wszystkich wspomnianych symptomów.

Oczywiście, nasze poziomy pH w organizmie zależą od spożywanych przez nas pokarmów. Dr Otto Warburg z Niemiec zdobył Nagrodę Nobla w 1931 roku, ponieważ odkrył, że do 95% wszystkich nowotworów było wynikiem kwaśnego środowiska w organizmie. Udowodnił, że komórki rakowe nie mogą przetrwać w środowisku zasadowym, w którym poziom pH wynosi 7,36 lub więcej. Odkrył również, że kwasica jest nie tylko związana z rozwojem raka, ale także powoduje inne choroby. Niektóre z nich to choroby serca, osteoporoza, cukrzyca i wszystkie inne choroby przewlekłe.

Dlatego przedstawiam Ci wodę alkaliczną i jak ją przygotować, według słynnego emerytowanego szefa apteki.

Przepis na wodę alkaliczną

Składniki:

1/4 korzenia imbiru
1/2 szklanki liści mięty
1 cytryna
1/2 ogórka

Instrukcje:

Najpierw obierz imbir i pokrój go. Następnie pokrój wszystkie pozostałe składniki w plastry i wymieszaj. Na koniec wlej trochę wody do mieszanki. Możesz dodawać wodę do tych samych składników przez 3 dni.

Jak tego użyć?
Powinnaś pić ten lek codziennie rano. Wszystkie składniki znajdujące się w wodzie faktycznie oferują wiele korzyści zdrowotnych i mają właściwości antybakteryjne i dezynfekujące.

Cytryna, która jest najsilniejszym lekiem na raka, zawiera 22 właściwości przeciwnowotworowe. Oznacza to, że doskonale nadaje się do alkalizacji ciała!

Ten naturalny środek, który jest zalecany, jest bardzo łatwy do wykonania, jak widać. Jeśli go wypijesz, zauważysz wspaniałe ulepszenia w swoim ciele. Twoje ciało również stanie się zasadowe, dzięki czemu zachowa wszystkie choroby na dystans.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk