Ważne! Dlaczego kilogramy wracają – Gosia Klos

kilogramy wracają

Ważne! Dlaczego kilogramy wracają – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Zgłaszając się do mnie po porady, każda z was zawsze pisze, że kupiła dietę online, schudła 20 kg i po 4 miesiącach kilogramy wróciły z podwojona siłą.

I to są błędy odchudzania przez internet. Bez konsultacji Osobistej lub Skype nie można ustalić indywidualnego programu dietetycznego. Podam Ci dziś parę wskazówek dietetycznych czego najlepiej unikać, aby waga nie wróciła.

1.Zacznij czytać opakowania, etykiety. Z waszego menu powinno zniknąć ;

  • jogurty light,
  • serki light,
  • maślanki słodzone syropem,
  • kefiry słodzone syropem glukozowo-fruktozowym,
  • płatki śniadaniowe słodzone syropem,
  • napoje słodzone i wszelkie produkty, na których etykiecie doczytamy się o istnieniu w składzie tego produktu

Znaczne spożycie fruktozy może wywołać zaburzenia żołądkowo-jelitowe, a nawet przyczynić się do podniesienia poziomu cholesterolu, może prowadzić do licznych schorzeń metabolicznych oraz do otyłości. Wywołać problemy metaboliczne i diabetologiczne.

2. Drugim etapem jest to poznanie samej siebie. Dlaczego tyję?  Czy coś z tym robię? Kiedy coś robiłam w tym kierunku?

Nie schudniesz szukając w internecie sposobów, które podobno pomogły innym. Nie schudniesz zmieniając radykalnie wszystko w swoim życiu. Nie schudniesz katując się na siłowni. Nie schudniesz głodząc się lub jedząc monotonie.

3. Oczyszczanie jelit. Jak już pisałam wcześniejszym artykule, oczyszczanie jelit jest bardzo ważne, gdyż złogi w jelicie to nawet 15 kg. W przypadku oczyszczania jelit oznacza to stosowanie kuracji, które nie są rodzajem głodówki, ale wprowadzeniem radykalnej zmiany w sposobie odżywiania. Oczyszczanie wątroby jest między innymi kolejnym krokiem do poprawy metabolizmu i tym samym redukcji wagi. O oczyszczaniu jelit napiszę w kolejnych moich artychach. Dlatego warto tez śledzić mojego bloga na bieżąco.

4. Spożywanie błonnika. Każdą zmianę, która zastosujesz musi być stopniowa, nawet w spożywaniu błonnika. Stopniowe Zwiększenie błonnika chroni przed licznymi chorobami  w tym rakiem jelita grubego, ale jest także naturalnym sposobem na regularne pozbywanie się resztek z układu trawiennego.

5. Trening 3 razy w tygodniu. Jeśli chcesz utrzymać swoją wagę, to musisz zacząć trenować na siłowni 3 razy w tygodniu i  to nie trenować podczas odchudzania, tylko cały czas. I to jest klucz do sukcesu. Jeśli nie wiesz jak zacząc, to napisz do mnie, a pokaże ci jak zacząć.

Spodobał Ci się post, masz pytania – zostaw komentarz!!

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

Koszt ułożenia diety indywidualnej to 80 funtów.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk