Uzyskaj Płaski Brzuch w Zaledwie 5 minut Bez Chodzenia na Siłownię

CWICZENIA NA BRZUCH

Uzyskaj Płaski Brzuch w Zaledwie 5 minut Bez Chodzenia na Siłownię

Kolejny zestaw ćwiczeń z nową metodą na uzyskanie fantastycznego płaskiego i muskularnego brzucha bez chodzenia na siłownię. Co jest szczególnie ważne dla wszystkich, którzy nie chcą ćwiczyć lub nie mają na to czasu, to to, że nie trzeba chodzić na siłownię, wystarczy wsiąść matę, rozwinąć na podłodze i ćwiczyć.

Do tego treningu nie potrzebujesz żadnych akcesoriów. Możesz ćwiczyć też na powietrzu w ogrodzie lub parku. Szkolenie składa się z trzech ćwiczeń. Każde ćwiczenie jest wykonywane przez 30 sekund i musisz wykonać trzy powtórzenia. Należy podkreślić, że nie powinno się robić przerw między ćwiczeniami.

1.Rowerek leżąc na macie

Po rozgrzewce 10 – minutowej, połóż sie na macie i zacznij pedałować jak na rowerku.

 

2.Skośnie mięśnie siedząc na macie.

Siedząc na macie z obciążeniem, zrób skręty tułowia raz w parwo raz w lewo.

3.Wznosy nóg do góry leżąc na macie.

Leżąc na macie, podnieś obie nogi do góry tak aby nie oderwać pleców od maty. Jeśli masz bóe w kręgosłupie, zacznij od jednej nogi prawa i lewa strona.

Wiadomo, że od razu po tych 3 ćwiczeniach nie staniesz się księżniczką, ale pomoże ci zacząć pewien etap ćwiczeń i dążeniu do celu jaki sobie obrałaś. Rezultaty przyjdą, z czasem je zobaczysz, tylko musisz być konsekwentna i systematyczna.

Po tych ćwiczeniach idz na spacer 40 minut. Nie masz czasu? To go znajdz. Jeśli masz czas na oglądanie telewizji, to czemu nie znajdziesz czasu dla siebie? A może to połączyć…oglądając ćwiczysz.

Ja dziś wstałam o 5.20 rano. Na 6.00 na siłownie się uszykowałam. Trening zrobiłam w jedną godzinę. O 7.00 rano pierwsza pani już wyciskała ze mną siódme poty na treningu online 1 na 1 w domu. Do 12.00 pracuje, a pozniej na spacer z moimi pieskami zawsze chodzę. I tak cały dzień jestem na wysokich obrotach.

Też nie mam czasu w ciągu dnia poćwiczyć, ale wstaje wcześniej tak aby znaleść czas dla siebie. Rozplanuj sobie tak dzień i każdą godzinę, tak aby była Twoja ostatnia, bo tak naprawdę nigdy nie wiesz co będzie jutro…

Powodzenia 😉

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk