Uzyskać szczupłe i zdrowe ciało – 4 ćwiczenia Video

wyzwanie dla ciebie, brzuch

Uzyskać szczupłe i zdrowe ciało – 4 ćwiczenia Video. Liczba osób, które chcą zmienić swoje życie i uzyskać szczupłe i zdrowe ciało, stale rośnie. Siedzący tryb życia, niezdrowa dieta i szkodliwe nawyki powodują wiele problemów zdrowotnych, w tym przyrost masy ciała. Dlatego ważne jest, aby rozwiązać ten problem jak najszybciej.

Na szczęście dzisiaj jest wiele rzeczy, które mogą być pomocne w naszej walce z nadwagą. Istnieje ogromna ilość diet i treningów, które mogą pomóc w uzyskaniu szczupłego i atrakcyjnego ciała. Jednak powinnaś wybrać tylko najbardziej skuteczne i bezpieczne metody. Jeśli chodzi o dietę, ważne jest, aby zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze. W ten sposób będziesz miał wystarczająco dużo energii, aby wykonywać treningi i utrzymywać ciało w zdrowiu.

Ważne jest, aby wybrać skuteczne treningi, które będą skierowane również do wszystkich grup mięśni. Powinnaś również wykonać kilka ćwiczeń cardio, aby stopić nadmiar tkanki tłuszczowej. Jednak nie wszyscy z nas mają okazję i wystarczająco dużo czasu, aby biegać rano i uczestniczyć w siłowni co drugi dzień lub trenować ze mną internetowo. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy przygotować coś dla ciebie. Oto wielkie wyzwanie ćwiczenia na 28 dni. Plank zdobywa popularność wśród osób, które coraz bardziej chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, a to nie dziwi.

Aby wykonać to ćwiczenie, nie potrzebujesz dużo miejsca i czasu. Możesz potrzebować także pomocy osobistego trenera, aby nie zrobić sobie krzywdy podczas treningu. Kliknij Tutaj po taką pomoc. Ponadto ten trening pomoże Ci wytrenować całe ciało.

1.Plank z nogą po boku. Fantastyczne ćwiczenie na całe ciało i na dodatek bardzo wzmacniające kręgosłup. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na stronę.

 

2.Wznosy ramion z palnku. Jedno z trudniejszych ćwiczeń jakie można sobie wyobrazić. Zrób sobie 2 serie po 5 potworzeń na stronę i z czasem zwiększaj sobie.

3.Wznosy bioder do góry na przedramieniu. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń.

4.Plank z jedną uniesioną nogą do góry. Spróbuj zrobić 5 razy na każdą stronę po 1 serii, a pózniej zwiększaj to sobie.

Pamiętaj, że zwiększasz swoją samoocenę i osiągasz osobiste cele, otwierając drzwi do świata fitness i zdrowego stylu życia. Spróbuj teraz, aby jak najszybciej zobaczyć najlepszą wersję siebie.

Jestem po Twojej stronie podczas całej Twojej podróży! Bądź zmotywowana, a możesz osiągnąć swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, spójrz na jeden z naszych wielu artykułów, aby uzyskać inspirację lub napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, udostępniając im ten artykuł i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk