Usuń brzuch w 60 sekund dzięki niesamowitemu przepisowi

Usuń brzuch w 60 sekund dzięki niesamowitemu przepisowi. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy nienawidzimy dużego, okrągłego, rozdętego brzucha. Jeśli doświadczyliście  ego problemu, wiesz, że wywołuje to uczucie dyskomfortu, ale jednocześnie nie możesz go szybko i łatwo pozbyć się. Ostatnio dużo piesze na temat treningów z obciążeniem, gdyż dają niesamowite efekty, nawet jak czekasz na nie bardzo długo.

Jedni 10 kg chudną w rok czasu, a drudzy w 3 miesiące! Nie ma reguły! Cierpliwość i czas jest twoim lekarstwem i nigdy się nie poddawaj!

Niemniej jednak istnieje przepis, który może zdziałać cuda dla twojego rozdętego brzucha! Ten napój jest najprostszym sposobem na pozbycie się wzdęć. To się nazywa woda Sassy i ma swoją nazwę od jej twórcy, Cynthia Sass. Ta niezwykła receptura, która ma prawie 0 kalorii, zamienia zwykłą wodę w potężny spalacz tłuszczu z brzucha!

Ponadto woda Sassy poprawia i równoważy trawienie oraz wzmacnia i wzmacnia ogólny stan zdrowia. Cynthia Sass opracowała również dietę, opartą na spożywaniu wody Sassy do utraty wagi. Pamiętaj, że nadal musisz wziąć pod uwagę retencję wody i bilans elektrolitów, nawet jeśli pijesz 8 szklanek wody dziennie.

Teraz przedstawię przepis na domowy tonik spalający tłuszcz.  Woda sass przyspiesza metabolizm, wyprowadza z organizmu nadmiar płynów i toksyny, spala tłuszcz.

Składniki:

2 litry przefiltrowanej wody (nie używać wody mineralnej)
1 średniej wielkości, obrany i cienko pokrojony ogórek
1 średniej wielkości, cienko pokrojona cytryna
1 łyżeczka startego imbiru (świeżego)
12 małych liści mięty

Wszystko wymieszać i wstawić na noc do lodówki. Wszystko, co musisz zrobić, to pić 8-10 szklanek dziennie. Woda ta zawiera silne składniki, które poprawiają trawienie oraz zapobiegają apetytowi, zaparciom i wzdęciom.

Spróbuj i przekonaj się sam! Efekty są niesamowite!

Pomaga zrzucić nawet 7 kg w miesiąc. Dodaj do tego trening, bo po zgubieniu brzucha, będzie ci skóra wisiała do pasa!

KLIKNIJ TUTAJ PO PROGRAM DLA SIEBIE!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk