Tylko 2 jajka – 10 kg – Promocja

jaja

Tylko 2 jajka – 10 kg – Promocja. Poszukujesz najlepszej diety niskokalorycznej na odchudzanie? Przestań tylko poszukiwać! Chcę pokazać wam jedną dietę na bazie jajka na twardo. Wierzcie lub nie, ale ten plan diety może pomóc stracić do 10 kg w ciągu dwóch tygodni.

Od 19 lat  pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi. Zacznij korzystać z moich usług, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie.

Kliknij Tutaj

Czy jajka są dobre na odchudzanie? Owszem, jaja mogą sprawić, że poczujesz się pełna na dłużej i ograniczysz krótkoterminowe spożywanie pokarmu, co prowadzi do odchudzania. Ta dieta wymaga spożywania co najmniej dwóch gotowanych jaj dziennie z innymi zdrowymi produktami. Może pomóc w budowaniu mięśni, poprawie metabolizmu, utrzymaniu zdrowego serca, zrównoważeniu poziomu hormonów i wzmocnieniu układu odpornościowego.

W tym artykule pokażę ci jednodniowe menu dietetyczne z jajek, które pomoże Ci szybko uzyskać formę. Jeśli chcesz pełen zestaw diety na 2 tygodnie kliknij tutaj dieta – pakiet 1, będziesz w stanie odchudzić się bez odczuwania głodu. Czy jesteś zainteresowana? Przewiń w dół, aby przeczytać ten artykuł już teraz.

Zasady diety

– Nie możesz spożywać alkoholu przez dwa tygodnie.

– Prowadź dziennik, aby śledzić postępy w odchudzaniu.

– Pij więcej wody – co najmniej dwa litry czystej wody dziennie.

– Musisz być aktywna i ćwiczyć co najmniej 40 minut dziennie.

– Po zakończeniu tej diety musisz jeść zdrowe, pożywne produkty. Aby utrzymać zdrową wagę, możesz jeść słodycze tylko rano.

Dzień 1

Śniadanie: jajecznica z papryką i natką pietruszki.

Przekąska: jedno jajko na twardo – 1 pomidor.

Obiad: pieczony łosoś z brązowym ryżem – warzywa.

Przekąska: jedno jabłko.

Kolacja: płatki ryżowe z sałatką z tuńczyka.

Jak widzisz, ten przykład diety  jest  smaczny, ale może również pomóc stracić dodatkową wagę i pięknie wyglądać. Ustalimy jeszcze do tego odpowiednie gramy, wykluczymy tego czego nie lubisz i doradzę ci jak ćwiczyć! Wszystko, co musisz zrobić, to przestrzegać planu diety i czekać na wyniki.

Po cały zestaw planu diety na 2 tygodnie KLIKNIJ TUTAJ – 1 Plan.

Powodzenia, moje panie!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk