Treningi Internetowe w Domu

Treningi Internetowe w Domu. Często jestem pytana, jaki rodzaj internetowego treningu online jest możliwy w przypadku jednej lub dwóch sesji treningowych. Kiedy kobieta przychodzi do mnie, chcąc dokonać ttreningu online, jej długoterminowe zdrowie i dobre samopoczucie jest oczywiście moją główną troską. Znajdowanie sposobów na zwiększenie metabolizmu kobiety, pomaganie jej w większej energii i ogólnie w lepszym życiu ! O to właśnie chodzi w moich programach treningowych.

Pomagam kobietom osiągnąć cele i z łatwością i wydajnością, pomagając w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Zacznij korzystać z mojej pomocy,a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj i działaj.

Ostatnio zacząłem pracować z Ewą. Ta zapracowana 42-letnia matka sześciorga dzieci potrzebowała planu, aby krok po kroku przeprowadzić ją przez to, co musiała zrobić, aby stać się zdrowszą i czuć się świetnie. Pracowała sama przez kilka miesięcy, ale utknęła i nie miała efektów.

Po wstępnych konsultacjach on-line i ustaleniu jej potrzeb, przygotowałam jej pierwsze programy treningowe i żywieniowe, aby pomóc w osiągnięciu celów odchudzających i rozpocząć transformację szkolenia online. W ciągu kilku tygodni treningu Ewa pracowała 4-5 razy w tygodniu ze mną, nigdy więcej niż godzinę.

Ukończyła trening z ciężarami pomiędzy 3-5 sesjami tygodniowo, zwykle około 40 minut na sesję. Najlepszą częścią było odżywianie. Byliśmy w stanie zrównoważyć jej potrzeby żywieniowe, podsycając jej metabolizm planami posiłków w okresie 1800 dziennie. Wielokrotnie codziennie włączamy całkowicie darmowe kalorie, w których miała możliwość włączenia dowolnego rodzaju żywności, którą chciała. Wiele opcji, nowe przepisy i smaczne, zdrowe potrawy, które zapewniły jej zadowolenie!

Wyniki? Oficjalnie Ewa straciła na wadze 15 kilogramów, ale wyraźnie jej ciało zmieniło się znacznie ponad to z dodatkowym mięśniem i utraconym tłuszczem. Najbardziej ekscytującą częścią było jednak sprawdzenie wyników testu sprawnościowego. W trakcie tych tygodni programu Ewa stała się znacznie szybsza, silniejsza i bardziej elastyczna.

Pomagam kobietom osiągnąć cele i z łatwością i wydajnością, pomagając w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Zacznij korzystać z mojej pomocy,a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj i działaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk