Trening z Krzesłem w Domu – TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Trening na brzuch z krzesłem w domu i na siłowni - Gosia Klos

Trening z Krzesłem w Domu – TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Czy wiesz, że samo siedzenie na krześle przez długi czas jest chorobą? Ludzie wolą wykonywać pracę biurową, ponieważ ma wiele zalet, ale siedzenie przez 8 godzin nie jest dobre dla zdrowia i twoich pleców. Wielu naukowców ujawniło, że długie siedzenie może powodować cukrzycę, otyłość, raka i choroby układu krążenia. Dlatego staraj się unikać długiego siedzenia, ale jeśli nadal musisz pracować, wybrałam dla ciebie 5 ćwiczeń, które sprawią, że będziesz zdrowa i unikniesz wiele chorób.

1.Przesuwanie krzesła do przodu i tyłu. Pomoże to stracić tłuszcz z brzucha, a także spalić tłuszcz z bioder.

Twoje działania:

Najpierw trzymaj stopy na podłodze, a na wysokości talii wyprostuj ramiona. Teraz musisz przesunąć górną część ciała do przodu przy pomocy zgiętych kolan. Powrót do pierwotnej pozycji. Po tym zakręcie ponownie i tym razem do prawej stopy i dotknij go lewą ręką. Przynajmniej powtórz to ćwiczenie przez 20-30 razy. Aby nadać ton brzucha, mięśniom pleców, wykonaj to ćwiczenie, aby szybko spalić tłuszcz. Możesz także użyć krzesła z ramionami do boku, aby zwiększyć intensywność.

2.Podciąganie ciała do góry.

Twoje działania:

Trzymaj mocno krzesło, gdy siedzisz na nim. Teraz podnieść swoje ciało nad krzesłem, aby biodra i nogi wisiały w powietrzu. Aby podnieść kolana do klatki piersiowej, użyj mięśni brzucha. Przynajmniej przez 1-3 minut pozostaje w tej pozycji i powoli wracaj do pierwotnej pozycji i odpoczywa przez minutę. Powtórz to co najmniej 4 razy.

To sprawi, że twoje dolne mięśnie brzucha ukształtują również boczki. Właściwy sposób zrobić jest trudno, aby upewnić się, że twoje kolano spotyka twój przeciwny łokieć z najmniejszym obrotem twojej górnej części ciała.

3.Skośne na krześle

Twoje działania:

Usiądź w pozycji prostej na krześle i spróbuj, aby plecy nie dotykały tylnej części krzesła. Teraz musisz położyć ręce za głową. Następnie powoli unieś prawe kolano do klatki piersiowej w tym samym ruch zegnij lewy łokieć, aby spotkać się z kolanem w tym samym czasie. Wróć do pierwotnej pozycji i powtórz to ćwiczenie 15 razy za każdym łokciem i kolanem 3 serir.

 

4.Podwójne podnoszenie kolana do góry

Twoje działania:

Najpierw trzymaj nogi razem. Teraz obiema rękami przytrzymaj boki krzesła. Usiądź z prostym grzbietem i podnieś kolana. Następnie pociągnij je do klatki piersiowej. Mięśnie brzucha powinny być napięte. Bez dotykania podłogi opuść stopy. Powtarzaj to 15-20 razy.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk