Trening w Domu – Jak się przygotować – Porady

trening online, JAK ZACZĄC ĆWICZYĆ W DOMU

Trening w Domu – Jak się przygotować – Porady. 75% kobiet pisząc do mnie wiadomość na e-mail, nie ma pojęcia jak zacząć trening w domu. Dzisiejsza moda bycie szczupłą nabrała takiego tempa, że każda z was chciałaby wyglądać w 2 miesiące jak dziewczyny w TOP MODEL. Szczegulnie piszę tu do pań po 40 roku życia, kiedy to w organizmie zachodzą ogromne zmiany. Wszystkie hormony wam zwalniają i u niektórych pań zaczyna sie menopauza.

Klientki, które prowadzę i to w każdym wieku – najstarsza moja pani ma 74 lat – gubią kilogramy czy ujędrniają ciało w inny sposób. Jedna pani ma bardzo intensywny trening, gdyż ma więcej siły i energi, a z drugą panią dopiero co się uczymy jak wejśc na step czy podnieść nogę do góry.

Fitness na całym swiecie świetnie się rozkręca, ale dużo kobiet nie wie jak ćwiczyć, jak się przygotować i jak zacząć do treningu. U mnie na blogu możesz znaleść za darmo treningi i porady, ale za indywidualne porady na konsultacji czy treningi są odpłatne. Wiem, że moje ceny są dość wysokie, ale wolę skupić się na małej grupie kobiet i zrobić to profesjonalnie, a nie skopiować i wklejać np. ( dieta i trening ) i mieć 1000 klientów. Ja kocham swoją pracę i oddaje swoje serce, a nie idę na ilość i robić to nie profesjonalnie.

Trenerów z doświadczeniem 18 – letnim, jest bardzo mało, takich którzy robią to z powołania i miłości do prac, gdzie klient jest najważniejszy, a nie pieniądze. Często widzę na siłowni jak trener prowadząc panią, ciągle grzebie w telefonie, a klientka robi takie cuda, że aż strach się bać co będzie za parę minut.

Jak się przygotować do treningu w domu? najlepiej zacząć ze mną współpracę, a zaczniemy od podstaw.

Kliknij Tutaj i napisz do mnie, a zaczniemy trenować jak najszybciej. Jeśli jeszcze jesteś nie przygotowana, aby zacząć ze mną wstań rano 1h przed pracą, napij się wody z cytryną i zacznij od 20 pajaców 2 serie. 

Zrób głęboki oddech, napij się łyka wody i zrób kolejne ćwiczenie. Ta sama ilość powtórzeń

Kolejny oddech i lecimy dalej. Troszkę  trudniejsze ćwiczenie, ale warto je zrobić chociaż 2 razy na każdą rękę i zwiekszyć sobie codziennie o jedno powtórzenie, aż będzie 12.

Te ćwiczenia możesz robić codziennie, zajmą ci 20 min, a juz zaczniesz działać, a nie siedzieć na tyłku i patrzeć na innych jak się zmieniają. Do samodzielnego ćwiczenia oczywiście potrzebna jest motywacja i zaangażowanie. Jeśli tego nie masz to będzie problem, ale masz opcje taką, że możesz ćwiczyć ze mną na live internetowo. Będzie wycisk i motywacja.

WYBÓR JEST PROSTY I NALEŻY DO CIEBIE.

Kliknij Tutaj i napisz do mnie, a zaczniemy trenować jak najszybciej.

Powodzenia 😉 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk