Trening przez Internet – Motywacja i Sukces

trener personalny, Gosia Klos

Trening przez Internet – Motywacja i Sukces. Internetowe  treningi to nowość na polskim rynku fitness. Jeżeli nie masz czasu dojeżdżać na siłownie lub krępujesz się ćwiczyć w klubie to jest coś specjalnie dla Ciebie! Wile pań prowadzę na całym świecie w ten sposób, ale w Polsce to jeszcze jest nowość.

Zalety treningu online

Trenerzy w dzisiejszych czasach często rezygnują z prowadzenia „żywych” spotkań, dlatego że treningi online są nie tylko popularne, ale dodatkowo efektywne i oszczędne. Już nie trzeba się martwić o dojazd na siłownie czy wykupienie karnetu, do tego trzeba jeszcze zapłacić za trenera dość spore pieniądze. Tutaj u mnie płacisz tylko za trening w domu bez innych opłat.

Ponadto trening online można polecić każdemu, kto czuje się nieswojo wśród nieznajomych na siłowni, jeśli jesteś otyła i masz kontuzję i jesteś uziemiona w domu.

Jako trener online i dietetyk opracowuję indywidualny program ćwiczeń dla każdego ze swoich podopiecznych. Dobieram go na podstawie celu ćwiczącego, jego poziomu zaawansowania oraz  stanu zdrowia. Każdy z moich klientów rozpoczynających współpracę online kontaktuje się na Skype i trenujemy przed monitorem.

ĆWICZYSZ KIEDY CHCESZ, JAK CHCESZ I GDZIE CHCESZ 

Koniec z wymówkami takimi jak nie mam czasu. Z odpowiednią pomocą walka o zdrowe i zadbane ciało będzie przyjemna i skuteczna. Nie zaczynaj od poniedziałku, urodzin czy też następnych wakacji. Odpowiedni czas jest właśnie teraz. Od Ciebie zależy, czy dobrze go wykorzystasz. To Twoje zdrowie i Ty musisz o tym zadbać.

Dostępne opcje pakietów i ofertę na prowadzenie online znajdziesz TUTAJ. Jesteś gotowa, by wystartować i dostać porządny wycisk?

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk