Trening Nowy na boczki – Video – Gosia Klos

Trening an boczki i brzuch - Gosia Klos

Trening Nowy na boczki – Video – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Nie ma wątpliwości, że przysiady i brzuszki są korzystne, ale poza tym, że są dość trudne do zrobienia, wiele osób ma ból pleców i szyi po ich wykonaniu. I dlatego warto ćwiczyć z osobami, które się na tym znają i wiedzą co robią. Dlatego w dzisiejszym artykule pokaże Ci kilka alternatyw, które zapewniają takie same korzyści w przypadku utraty kalorii. Poza tym są idealne dla początkujących i zalecam spróbować.

1.Jedno z dobrych ćwiczeń na boczki są po prostu spięcia boczne. Możesz też zrobić te ćwiczenie na leżąco jesli sprawia ci duży problem utrzymać się na rękach i nogach. Zrób sobie 3 serie po 20 powtórzeń.

2.Doskonałym ćwiczeniem na cały brzuch sa skoki w planku na dłoniach. Pracuje tutaj całe ciao, ale brzuch w szczególności. Spróbuj po 3 serie 15 powtórzeń. 

Trening na boczki i brzuch - Video - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

3.Zrób 20 z każdej strony, używając ciężaru 2 kgjednej ręki, stań z nogami o szerokości bioder i swoim ciężarem na lewej nodze. Najpierw zacznij od przytrzymania ciężaru obiema rękami za lewe ramię, a następnie obróć, aby wykonać ruch cięcia w kierunku prawego biodra. Następnie pozwól stopom i kolanom obrócić się z obrotem i podnieś ciężar z powrotem do lewego ramienia i powtórz przez 20 powtórzeń, a potem pracuj swoją prawą stroną.

Brzuszki boczne - Video - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Widzicie ćwiczenia są proste do wykonania tylko potrzebujesz motywacji i chęci  i można go wykonać w domu rano przed pracą. Po treningu dodać pysze śniadanko i już dzień zaczniesz od super energii. Pomoże ci na pewno wzmocnić boczki i brzuch, ale nie zgubisz tkanki tłuszczowej. To musi być trening z obciążeniem i trening cardio połączony.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk