Ćwicz Brzuch i Wzmocnij swój Kręgosłup – Ćwiczenia

Jak wzmocnić mięsnie brzucha

Ćwicz Brzuch i Wzmocnij swój Kręgosłup – Ćwiczenia.

Używamy kremów, aby je wygładzić, nosimy dżinsy w 80-stopniowym upale, aby je ukryć – a jednak około 80% kobiet w wieku powyżej 45 lat nie robi nic, aby faktycznie zniknął cellulit: trening siłowy. Ponieważ cellulit jest po prostu brzydki i spowodowany zaniedbaniem wiele osób stwierdziło, że jedynym sposobem na pozbycie się cellulitu jest utrata tkanki tłuszczowej i trening siłowy.. Ale najbardziej aktualne myślenie o cellulicie idzie głębiej, do mięśnia, który ostatecznie nadaje tłuszczowi swój kształt, a z wiekiem kobiety tracą mięśnie i cieżko jest je zbudować.

Ponieważ ta warstwa mięśniowa staje się cieńsza, słabsza i mniej jędrna, warstwa wierzchnia nie ma już stabilnej podstawy. Tłuszcz marszczy się i marszczy i idzie w dowolnym kierunku, ponieważ pod nim nie ma solidnego, gładkiego podkładu.

Nawet jeśli stracisz tkankę tłuszczową, pozostały tłuszcz nadal będzie siedział na tej samej słabej tkance mięśniowej, nadając tłuszczowi tę samą nierówną teksturę. Cellulit to podwójny problem, dlatego potrzebujemy podwójnego rozwiązania. Trenuj siłę, aby wzmocnić mięśnie oraz stracić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Oto najbardziej efektywne ćwiczenia dolnej części ciała w historii. Każde ćwiczenie wykonuje prawie każdą część dolnej części ciała – pośladków, bioder i ud. W rzeczywistości są tak wydajne, że tagowanie tylko jednego z poniższych ćwiczeń do regularnego treningu 3 do 4 razy w tygodniu może przekształcić całą dolną część ciała. O ile nie zaznaczono inaczej, wykonaj od jednego do trzech zestawów każdego ćwiczenia.

1. Skośne brzucha. Najpierw myślę, że musisz położyć się na podłodze ze zgiętymi kolanami, a następnie musisz unieść górną część ciała, aby uformować ciało w kształt litery V, i wyciągnąć przed siebie ręce, upewniając się, że dłonie są ustawione prostopadle do tułowia. Następnie musisz obrócić tułów w prawo, przyłożyć ramiona równolegle do podłogi i utrzymać pozycję na 1 do 2 sekund i powrócić do pozycji wyjściowej. Następnie musisz powtórzyć ruch po drugiej stronie i wykonać 50 powtórzeń.

 

Trening na skośne z piłką - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

2.Plank z nogami do boku. Zacznij od wysokiej deski z zaangażowanym kręgosłupa. Nie zapomnij cały czas ściskać tyłka. Przesuń lewe kolano pod ciało w kierunku prawego łokcia, lekko obracając tułów. Pomyśl o tym jako o powolnym wspinaczce górskiej. Powtórz ruch naprzemiennie po bokach. 3 serie po 20 powtórzeń.

 

skośne brzuszka z planku - GosIA Klos

3. Skręty bokiem z hantelką.  Zrób 20 z każdej strony, używając ciężaru jednej ręki 2 kg na początek, stań z nogami o szerokości bioder i swoim ciężarem na lewej nodze. Najpierw zacznij od przytrzymania ciężaru obiema rękami za lewe ramię, a następnie obróć, aby wykonać ruch cięcia w kierunku prawego biodra. Następnie pozwól stopom i kolanom obrócić się z obrotem do góry i podnieś ciężar z powrotem do lewego ramienia i powtórz przez 20 powtórzeń. A potem pracuj swoją prawą stroną.

 

Skrety boczne z hantelką - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

4.Skręty bokiem z piłką. Stań lewą stroną do ściany i lekko ugiętymi kolanami. Trzymając proste ramiona, trzymaj miękką piłkę lekarską po prawej stronie ciała. Ponieważ używasz mięśni pleców, które są na ogół dość silne, możesz być w stanie pójść ciężej – spróbuj na początek z 5 kg. Odwróć prawą stopę i użyj mocy z bioder, aby rzucić piłkę w ścianę. Złap piłkę, zginając kolana, aby wchłonąć zaczep. Powtórz po drugiej stronie.

Wykonaj te ćwiczenia rano w domu przed pracą na czczo, a zobaczysz szybko efekty swojej pracy. Jeśli nie wiesz jak wykonać poprawnie dane ćwiczenie, zawsze możesz zgłosić się do mnie do indywidualnego programu ćwiczeń. Kliknij tutaj i działaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk