Trening na Pośladki w Domu – Gosia Klos

Pośladki w górę

Trening na Pośladki w Domu – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. 8 ćwiczeń aby ujędrnić Twoje pośladki.  Pewnie jesteś po świątecznym obżarstwie i już planujesz wsiąść  się za siebie od styczna. Moim zdaniem powinnaś sie zabrać za siebie już dawno jeśli masz nadwagę, a Twoja waga pokazała ponad 100 kg. Bardzo wiele kobiet zgłasza się do mnie, kiedy jest już za późno tarczyca, cukrzyca, ale lepiej teraz niż wcale. Każdy trening, który wam daje za darmo to jej malutka część tego co powinnaś zrobić. Chodzi  systematyczność i cierpliwość oraz determinacja. I tu się zaczyna problem, bo tak naprawdę nikt tego nie ma! Brak systematyczności czy determinacji powoduję niechęć do czegokolwiek, nie mówiąc już o diecie. Dlatego jest wam potrzebny dietetyk i trener w jednym. Ja takim jestem do tego dochodzi jeszcze 17 lat doświadczenia w moim zawodzie.

Dziś wysyłam wam kolejny trening na pupę i nie czekaj z tym do Nowego Roku tylko już dziś go wypróbuj.

Nasze kształty – otyłość może się zmieniać z różnych powodów, w tym hormony wiek i przyrostu masy ciała, dlatego pośladki zaczynają tracić jędrność. Wykonując regularne ćwiczenia w domu, możesz ujędrnić swoje pośladki. Oczywiście do wszystkiego jest potrzebny czas, więc musisz być cierpiwa, a jeśli brak ci motywacji,  to zapraszam na trening online Skype, które motywują do działania.

TRENING

Pamiętaj o rozgrzewce 20 pajacyków 4 serie. 

1. Wszystko zaczyna się od Twojej głowy i w niej się kończy i tak jest ze wszystkim czy masz 20 lat czy 60.

2. To co pisałam wcześniej  najważniejsze jest, abyś SYSTEMATYCZNIE była aktywna fizycznie. Ruszaj się!

3. Jeśli oczekujesz naprawdę duzych zmian na lepsze –  zmień swoje nawyki żywieniowe. Napisz do mnie po odpowiednią dietę.

4. Jeżeli przez ostatni miesiąc nie ćwiczyłaś regularnie – zaczynaj powoli + ćwicz tylko na małych obciążeniach 1kg ! Nie przemęczaj organizmu! Technika jest dużo ważniejsza od nadmiernego wysiłku!

5. Pij dużo wody – nie tylko w trakcie ćwiczeń.

6. Jeśli nie wiesz jak ćwiczyć, musisz zgłosić  sie do mnie o indywidualny plan treningowy i konsultację online.

7. Po zakończenie ćwiczeń w każdej ze stref – koniecznie wpisz swoje wyniki do dziennika ćwiczeń.

Taki trening należy wykonać 4 razy w tygodniu. Dodaj jeszcze do tego treningu trening an ramiona i brzuch, a na koniec rozciąganie.

Działaj! 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk