Trening Na Nogi Na 2 Tygodnie – Zobacz

Martwy ciąg na nogi

Trening Na Nogi Na 2 Tygodnie – Zobacz

Kiedy robi się ciepło, Twoje ciało odkrywa się z zimowej odzieży. Wtedy ukazuje się cała prawda o Twoim ciele. Jak każda kobieta chcesz mieć jędrne ciało i silne mięśnie. Uzyskanie większych, bardziej zgrabnych nóg może trochę potrwać, ponieważ nogi, które są naturalnie chude, zwykle pozostają takie, a wraz z wiekiem mogą stać się jeszcze mniejsze.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz zacząć ćwiczyć w każdym wieku, wykonując serię ćwiczeń nóg i jedząc dużo kalorii, aby napędzać wzrost mięśni. Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz również stworzyć iluzję posiadania większych nóg za pomocą kilku stylowych sztuczek.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ujędrnić chude nogi.

1.Jedz więcej jedzenia.

Jeśli jesteś na diecie i nie widzisz od kilku miesięcy żadnej różnicy, to robisz podstawowy błąd. W rzeczywistości nie zbudujesz mięśni, jeśli nie przyjmiesz dużej ilości kalorii. Nie oznacza to, że powinnaś szaleć i jeść wszystko, co chcesz, ale jeśli Twoim celem jest uzyskanie jędrnych i mocnych nóg, uzyskanie większej ilości kalorii jest niezbędne.

Spożywanie 3 regularnych posiłków oraz przekąsek wypełnionych wysokiej jakości produktami również pomoże Ci uzyskać zdrową wagę, nadając nogom kształt i definicję. Uzupełnij następującą zdrową żywność: Jedz dużo białka. Białko jest niezbędne do budowania zdrowych mięśni, dlatego należy je przyjmować przy każdym posiłku. Możesz jeść chudą wołowinę, wieprzowinę, drób, ryby, owoce morza i jagnięcinę, a jeśli jesteś wegetarianinem, tofu, fasolę i jajka.

2.Mniej skupiaj się na cardio.

Kiedy Twoim celem jest uzyskanie większych nóg, bieganie, szybki marsz i pływanie nie przyniosą Ci wielu korzyści. Ćwiczenia te wykorzystują Twoje zapasy energii, aby utrzymać Cię w ruchu przez długi czas. Oznacza to, że zostanie Ci mniej, aby skupić się na budowaniu mięśni o wysokiej intensywności.  Spróbuj zastąpić ćwiczenia cardio, które mogą pomóc budować mięśnie nóg, takie jak jazda na rowerze pod górę lub wędrówka po wzgórzach.

3.Zrób trening siłowy.

Ćwiczenia z ciężarem skupiają energię twojego ciała na konkretnym mięśniu, który trenujesz, rozbijając włókna, aby mogły odbudować się większe i silniejsze. Wykonywanie ćwiczeń siłowych skupionych na nogach doprowadzi do uzyskania pożądanych kształtnych nóg. Idealna waga do różnych ćwiczeń, które wykonujesz, to 75% do 85% maksymalnej wagi 1 powtórzenia. Znajdź najcięższy ciężar, z jakim możesz z powodzeniem wykonać 1 powtórzenie, a następnie zmniejsz go z powrotem do 75%.

Trening w 2 tygodnie

4. Martwy ciąg najlepszy na Nogi.

Wykonuj martwy ciąg ze sztywnymi nogami. To ćwiczenie koncentruje się na ścięgnach podkolanowych, niezbędnych do budowania bardziej wyrzeźbionych nóg. Będziesz potrzebować sztangi obciążonej ciężarem, który możesz podnieść przez 10 powtórzeń bez konieczności zatrzymywania się.

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion i odchyl do przodu w biodrach. Zegnij kolana tak mocno, jak potrzebujesz, aby podnieść ciężar, a następnie wyprostuj nogi, aż uzyskasz lekkie ugięcie w kolanie. Stamtąd napnij mięśnie brzucha i z całkowicie prostymi plecami unieś tułów do pozycji pionowej, napinając mięśnie pośladków i tylnej części ud. Chwyć sztangę rękami. Trzymając nogi prosto, unieś sztangę do ud, a następnie opuść ją z powrotem na podłogę. Powtórz 3 zestawy po 10-12 powtórzeń.

Martwy ciąg na nogi

Kontakt do współpracy kliknij Tutaj!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk