Trening dla wszystkich KOBIET – Nowy Program

trening dla leniwych - motywacja i wycisk

Trening dla wszystkich KOBIET – Nowy Program. W święta wystawiłaM te zdjęcie i dostałam mnóstwo pozytywnych pozytywnych wiadomości. Mając 44 lat czuję się jakbym miała 30 lat. Zdowa i pełna życia, bez cellulitu i o zgrabnych nogach. A dlaczego tak jest? Każda kobieta zadaje mi takie pytanie. Nie robię nic nadzwyczajnego. Odżywiam się zdrowo i trenuje 5 razy w tygodniu po 1h.

Zrób sobie taki rachunek sumienia w tym nowym roku. Ile poświęciłam sobie czasu aby wyglądać i czuć się zdrowo? Co mogę zrobić w tym Nowym Roku, żeby zmienić swoje nastawienie i zacząć dbac o siebie taki jak inne. Największym problemem dla was jest motywacja. Ale już teraz nie musisz o to się martwić. Stworzyłam fantastyczny program dla kobiet, które chcą coś zrobić ze sobą nie wychodząc z domu.

KLIKNIJ TUTAJ PO TAKI PROGRAM

Kilka wskazówek znajdziesz poniżej, ale bez treningu te wskazówki możesz wyrzucić do kosza. MUSISZ TRENOWAĆ!

# 1. Ograniczasz dobre tłuszcze

Więc pewnego dnia budzisz się i mówisz: Zaczynam! Nigdy więcej tłustych potraw i zacznę trenować. Powiemy Ci od razu: To nie działa w ten sposób, ponieważ twoje ciało nadal potrzebuje dobrych, zdrowych rodzajów tłuszczu, aby prawidłowo funkcjonować. Na przykład nie musisz odmawiać orzechów, oliwy z oliwek i awokado. Są zdrowe – i pomogą ci schudnąć, ale możesz powoli zacząć ćwiczyć tak od 15 min dziennie.

# 2. Twój sposób myślenia jest twoim wrogiem

Dobre samopoczucie jest równie ważne, jak zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia. To nie jest zbyt piękne, gdy lęk nad twoim stanem fizycznym miesza się z codziennym stresem. Badania medyczne wykazały, że kobiety podatne na smutne nastroje i depresje mają zwykle więcej tłuszczu w jamie brzusznej niż ich bardziej optymistyczne odpowiedniki. Zrelaksuj się i przestań się emocjonalnie bić za każdy błąd. Nie spóźniłaś się nigdzie, jest wystarczająco dużo czasu, aby zmienić sytuację na lepsze. Napisz do mnie i zaczynamy 

m.klos@mataleo.eu

# 3. Sprawdź poziom magnezu

Znaleziony w żywności, takich jak orzechy, produkty pełnoziarniste i warzywa, magnez jest kluczem do zrzucenia tych dodatkowych kilogramów. Ten pierwiastek odgrywa istotną rolę w równoważeniu poziomów cukru we krwi i insuliny w twoim ciele. Więc idź na szybki check-up i zbadaj swój poziom magnezu.

# 4. Tak, odstaw napoje gazowane

Zamiast napoi gazowanych i słodzonych możesz napić się ciepłej wody od rana. Pisałam ostatnio o tym artykuł. Zapomnij o napojach gazowanych na dobre, jeśli chcesz zadbac o siebie.

# 5. Nadal nie ćwiczysz?

W wieku 40 lat twój metabolizm bardzo się zmieni i bardzo ciężko będzie można schudnąć. Oczywiście nie jest to niemożliwe, ale po co czekać? Regularnie podejmuj treningi online ze mną i  obserwuj dietę, utrzymuj dobre samopoczucie emocjonalne, chodź pieszo lub zacznij pływać.

# 6. Zjedz kolorowe warzywa i owoce

Nie, nie mówię tu o Skittles lub innych kolorowych fast-foodach. Dodaj więcej „kolorowych” pożywienia do swojej diety. Dietetycy odkryli, kolorowe posiłki pomagają ludziom schudnąć. Mówię tu o papai, cytrynach, marchwi, grejpfrutach, arbuzach, ananasach, czerwonej papryce, czerwonych winogronach itp.

Napisz do mnie i zaczynamy 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk